automn

فرا محتوا

automnRight
social
about درباره وبلاگ

فرامحتوا، من علاقه مند به موضوع بازاریابی محتوا هستم و سعی میکنم در موضوعات مختلف که جذاب هستند مطالب با کیفیتی تولید کنم.

#

فرا محتوا

در مورد فواید تونر برای پوست اطلاعات کسب کنید

شنبه بیست و نهم 3 1400 20:36

تونر چیست؟

تونر مایعی سبک است که حاوی آنتی اکسیدان ، ضد باکتری ، ویتامین ها و اسیدهای مهم برای سلامت پوست است.به کوچک شدن منافذ صورت تا اندازه مناسب کمک می کند و می توانید این خواص را از محصولات تونر یا ساخت تونر قابض طبیعی در خانه بدست آورید.

تونر یکی از مهمترین گام های مهمی از معمول مراقبت از پوست است، و این چیزی است که بسیاری از مردم نادیده، به عنوان ما توضیح داد، و دروغ اهمیت آن در مزایای بزرگ آن برای پوست است.فواید تونر برای پوست 


  1. تونر برای کاهش اندازه منافذ پوست به اندازه مناسب عمل می کند ، که به صورت طراوت و زیبایی بیشتری می بخشد.
  2. تونر با دارا بودن ترکیباتی که چربی های اضافی پوست را به خود جذب می کند ، چربی های اضافی پوست ، به ویژه پوست چرب را از بین می برد ، بنابراین باید تونر را با توجه به نوع پوست خود انتخاب کنید.
  3. این تونر با گرفتن اندازه منافذ پوست ، ترشح روغن از غدد چربی را کنترل می کند تا بدون نیاز به پوست ، تولید مناسب را برای نیازهای پوست تولید کند.
  4. این تونر به شما کمک می کند تا به لطف توانایی نفوذ به منافذ پوست و از بین بردن آلودگی ، منافذ چربی و کثیفی را پاک کرده و از رسوباتی که صابون طبی برای صورت نمی تواند به آنها برسد ، خلاص شوید .
  5. این تونر از شر آرایش و اثرات آن خلاص می شود و از منافذ در برابر رسوب مواد شیمیایی آرایش در آن محافظت می کند ، که به نوبه خود ممکن است باعث مسدود شدن منافذ ، عفونت ها و احتمالاً بیماری های جدی پوستی شود.
  6. این تونر حاوی ویتامین C است که به لطف توانایی آن در افزایش کلاژن پوست ، باعث محافظت از صورت در برابر ایجاد چین و چروک های اولیه و علائم پیری می شود ، کشش پوست را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد .
  7. برخی از انواع تونرها حاوی ویتامین A هستند که فعالیت گردش خون در صورت را افزایش می دهد و به تجدید سلول های پوست کمک می کند که همیشه به پوست جوانی و نشاط می بخشد.
  8. این تونر حاوی موادی است که پوست خسته و کدر جوانی و شادابی آن را بازیابی می کند و همیشه شما را با رنگ و صورت درخشان می کند.

(0) نظر
X