automn

فرا محتوا

automnRight
social
about درباره وبلاگ

فرامحتوا، من علاقه مند به موضوع بازاریابی محتوا هستم و سعی میکنم در موضوعات مختلف که جذاب هستند مطالب با کیفیتی تولید کنم.

#

فرا محتوا

داروخانه های آنلاین - آیا آنها ایمن هستند؟

يکشنبه سیزدهم 4 1400 21:1

آیا داروخانه های آنلاین بی خطر هستند؟ برای بسیاری از ما ، اینترنت نحوه زندگی ، کار و خرید را تغییر داده است. این امکان را برای ما فراهم کرده است که بدون ترک خانه خود ، قیمت ها را مقایسه کنیم و داروها را خریداری کنیم. طبق برآوردهای سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) ، بیش از 400 شرکت آمریکایی و خارجی داروهای تجویزی را به صورت آنلاین می فروشند.


اگر تصمیم دارید داروها را بصورت آنلاین خریداری کنید ، بسیار مراقب باشید! بعضی از وب سایت ها داروهایی می فروشند که ممکن است بی خطر نباشند. برخی از سایت ها نیز مراحل قانونی را دنبال نمی کنند و شما می توانید اطلاعات شخصی خود را در معرض خطر قرار دهید.


بنابراین قبل از کلیک کردن روی دکمه "خرید" و سفارش دارو ، آنچه در مورد داروهای تجویزی آنلاین باید بدانید اینجاست.


مزایای خرید داروهای آنلاین چیست؟


داروخانه آنلاین شما می توانید با یک راه آسان و خصوصی به خرید نسخه و ارائه بیش از داروهای ضد ، اغلب در بیشتر قیمت مقرون به صرفه . داروخانه های آنلاین به خصوص اگر در مناطق روستایی زندگی می کنید ، رانندگی نمی کنید یا افراد معلول ، ضعیف یا منزل هستید ، راحت هستند. فناوری اینترنت همچنین شما را قادر می سازد تا قیمت دارو را با یکدیگر مقایسه کرده و از قیمت مناسب خرید کنید.


اگر از سفارش برخی داروها یا محصولات بهداشتی درمانی خجالت می کشید ، داروخانه های آنلاین به شما اجازه می دهند ناشناس بمانید. به عنوان مثال ، یکی از رایج ترین داروهای آنلاین خریداری شده ویاگرا (سیلدنافیل) است که برای درمان اختلال نعوظ استفاده می شود.


اگر در مورد داروهای خود سوالی دارید ، بسیاری از داروخانه های معتبر اینترنتی به شما امکان می دهند از طریق حریم خصوصی خانه خود با یک داروساز مجاز مشورت کنید. داروخانه های اینترنتی همچنین می توانند اطلاعات مربوط به محصولات آنلاین را که می توانید چاپ کنید و همچنین پیوندهایی به سایر منابع اطلاعاتی درباره داروها و وضعیت سلامتی شما ارائه دهند.


خطرات خرید داروها به صورت آنلاین چیست؟


بسیاری از داروخانه های آنلاین مشاغل مشروعی هستند و در بیشتر موارد ، شما می توانید با اطمینان همان اعتماد به نفس در داروخانه محله خود از خدمات آنها استفاده کنید.


متأسفانه ، داروخانه های آنلاین متعدد تقلبی یا نامعتبر وجود دارد که ممکن است داروها را به طور غیرقانونی به شما بفروشند ، روش های مناسب برای پر کردن نسخه خود را دنبال نکنند و از اطلاعات شخصی شما محافظت نکنند.


برخی از وب سایت هایی که داروها را می فروشند:


داروخانه مجاز نیستند یا اصلا داروخانه نیستند.

اگر نسخه نداشته باشید یک داروی تجویز شده به شما می فروشد که این خلاف قانون است.

ممکن است لازم باشد قبل از سفارش داروی خود ، یک پرسشنامه پر کنید و سپس از این اطلاعات فقط برای تشخیص مشکل خود استفاده کنید. بدون نظارت پزشک ، داروخانه آنلاین ممکن است تشخیصی درست نباشد و دارویی را برای شما یا شرایط شما مناسب به شما بفروشد.

اطلاعات مربوط به داروی خود را در اختیار شما قرار ندهید و اطلاعاتی را که نادرست یا گمراه کننده هستند به شما ارائه ندهید


برخی از داروها به صورت آنلاین فروخته می شوند:


 1. جعلی هستند

 2. به درستی تولید نشده است

 3. خیلی قوی هستند و ممکن است عوارض جانبی ناخواسته ایجاد کنند

 4. خیلی ضعیف هستند و ممکن است وضعیت سلامتی شما را همانطور که انتظار می رود درمان نکنند

 5. موادی داشته باشید که ممکن است برای سلامتی شما خطرناک باشد

 6. تاریخ انقضا یا منسوخ شده است

 7. مورد تایید FDA نیستند و بنابراین از نظر ایمنی و اثربخشی بررسی نشده اند

 8. مصرف با سایر داروها یا محصولات بهداشتی که استفاده می کنید بی خطر نیست

 9. به درستی برچسب گذاری ، ذخیره و حمل نمی شوندچگونه می توانم با خیال راحت داروها را بصورت آنلاین خریداری کنم؟


 • در اینجا برخی از توصیه های FDA در مورد چگونگی یک خریدار اینترنتی هوشمند وجود دارد:

 • با انجمن ملی تابلوهای داروسازی (NAPB) مشورت کنید تا ببینید آیا سایتی که می خواهید استفاده کنید دارویی دارای مجوز و دارای وضعیت مناسب است. NAPB 15 داروخانه آنلاین را به عنوان سایت های معتبر تأیید داروسازی اینترنتی (VIPPS) تأیید کرده است.
 • در واقع ، NABP گزارش می دهد که 99٪ از شرکت های دارویی اینترنتی که آنها بررسی می کنند با مقررات ایالتی یا فدرال مطابقت ندارند.
 • 
 • NAPB کیفیت خدمات داروخانه های آنلاین در
 • منطقه را نشان می دهد ، مانند نحوه پر کردن نسخه ها ، نحوه محافظت از اطلاعات محرمانه شما و نحوه ارتباط آنها با شما. مهر VIPPS را در وب سایت های شرکت های مجاز مشاهده خواهید کرد.

 • از داروخانه آنلاین که تجویز دارو برای اولین بار بدون معاینه فیزیکی را ارائه می دهد ، خرید نکنید.

 • از داروخانه آنلاین که به شما پیشنهاد می دهد داروی تجویز شده بدون نسخه پزشک یا فروش دارویی که مورد تأیید FDA نیست ، خرید نکنید.

 • فقط از سایتهایی استفاده کنید که دسترسی آسان به داروساز مجاز را دارند که می توانند به سوالات شما پاسخ دهند.


از سایتهایی که اطلاعات مربوط به شرکت را ارائه نمی دهند ، از جمله آدرس در ایالات متحده و شماره تلفن خودداری کنید تا در صورت بروز مشکل با آنها تماس بگیرید. این سایت باید روشی آسان برای خواندن سیاست ها و اقدامات حریم خصوصی و امنیتی خود در اختیار شما قرار دهد.


مراقب سایت هایی باشید که تبلیغ "درمانی جدید" برای یک اختلال جدی یا یک درمان سریع برای طیف گسترده ای از شرایط سلامتی می کنند. این سایت ها ممکن است شامل پرونده های غیر مستند افرادی باشد که ادعا می کنند "معالجات معجزه آسا" یا نتایج پزشکی "شگفت انگیز" دارند.


مراقب سایت هایی باشید که ادعا می کنند دولت ، حرفه پزشکی یا دانشمندان تحقیقاتی برای سرکوب یک محصول توطئه کرده اند.


در صورت موجود بودن ، محصول را در بسته اصلی سازنده بخواهید. از زمان دریافت ، داروی و بسته بندی آن را از نزدیک بررسی کنید. اگر مورد غیرمعمولی مشاهده کردید یا نگران ایمنی دارو نیستید ، قبل از مصرف دارو با پزشک خود یا داروساز محلی صحبت کنید.


چگونه می توانم یک داروخانه آنلاین را گزارش کنم؟


اگر یک داروخانه اینترنتی پیدا کردید که فکر می کنید به طور غیرقانونی داروها را می فروشد یا اگر شکایتی از سایت دارید ، می توانید نگرانی های خود را به FDA در این زمینه گزارش دهید:


گزارش فروش غیرقانونی محصولات پزشکی در اینترنت


و فراموش نکنید: خرید داروهای خود به صورت آنلاین آسان است. فقط مطمئن شوید که این کار را با خیال راحت انجام می دهید!


منابع خبر: 

 1. irandaroonet
 2. verywellhealth

(0) نظر

تونر پوست چیست؟ در اینجا پیدا کنید که چرا باید هر روز آن را اعمال کنید

چهارشنبه نهم 4 1400 23:1

 

وقتی می گوییم یک تونر می تواند برای پوست شما معجزه کند به ما اعتماد کنید. این می تواند به موارد زیر کمک کند:

 • آخرین آثار روغن ، آرایش و آلودگی اضافی را پاک کنید.
 • منافذ خود را کاملا تمیز و بسته کنید.
 • تعادل PH طبیعی پوست خود را بازیابی کنید.
 • پوست خود را برای جذب بهتر مرطوب کننده آماده کنید.

سوال این است که چگونه؟ این مایع به سرعت در پوست شما نفوذ می کند تا سلولهای مرده پوست را از بین ببرد و ضربه سریع به بدن را ایجاد کند. آن را به عنوان یک آمادگی برای منافذ پوست خود ، و یک آغازگر برای بقیه برنامه های مراقبت از پوست خود تصور کنید. بنابراین ، فکر کنید که تونر به عنوان زنگ بیداری برای پوست خود است و آن را برای شروع روز آماده می کند.

اکنون متوجه شدید که تونر پوست چیست ، اما چه زمانی از آن استفاده می کنید؟

زمان استفاده از تونر: شبانه روز

یک تونر صورت را در برنامه روزمره خود وارد کنید و صبح و شب از آن استفاده می کنید. در ابتدای روز ، تونر شما به ایجاد پایه ای طبیعی برای آرایش کمک می کند. هنگام خواب ، تونر نقش مهمی در کمک به شما در تمیز کردن و تغذیه پوست قبل از زمان بستن چشم دارد.

اما آیا هنوز تعجب می کنید که واقعاً کدام تونر در رژیم مراقبت از پوست شما جای می گیرد؟ درست در وسط شکاف می گیرد. اگر روال کار شما با پاک کننده شروع می شود و به مرطوب کننده ختم می شود ، فقط کافی است تونر خود را بین این دو قرار دهید. تبریک می گویم - شما فقط یک رژیم ساده 1،2،3 را دنبال کرده اید!

بعد از ما تکرار کنید:

1. پاکسازی کنید

2. لحن

3. مرطوب کردن

این قصه ای به قدمت زمان است اما قطعاً داستان خوبی است.

نکته برتر : ظرف یک دقیقه از تمیز کردن ، تونر خود را استفاده کنید ، زیرا مواد مرطوب در هنگام مرطوب شدن به پوست شما نفوذ می کنند.

اکنون ، آیا شما آمادگی یادگیری نحوه استفاده از تونر را دارید؟ بیا بریم.

نحوه استفاده از تونر برای افراد تازه وارد

یکی از زیبایی های تونر استفاده از آن بسیار سریع و آسان است. به سادگی مقدار زیادی سخاوتمندانه به یک پنبه پنبه ای اضافه کنید و سپس با حرکات ملایم به سمت بالا روی پوست خود را پاک کنید. و همین! زیبا و ساده ، فقط چگونگی آن را دوست داریم.
از چه نوع تونری استفاده کنم؟

به راحتی می توان فهمید که چرا استفاده از تونر صورت ممنوع نیست. اما همه تونرها برابر نیستند. بعضی از تونرهای روزهای گذشته بسیار قابض و خشک کننده بودند ، زیرا قبلاً حاوی غلظت بالایی از الکل برای از بین بردن روغن بودند. شما می خواهید سد طبیعی پوست خود را حفظ کنید و از خشکی آن جلوگیری کنید ، بنابراین یک تونر بدون الکل را انتخاب کنید.

تونر صورت نوع پوست و نوع ما  به پوست  کمک می کند پس از تمیز کردن باقیمانده قلیایی ، پوست شما را شاداب کند. و ترکیبی خاص از مواد دوستدار پوست دارد:

 • جادوگر فندق  از توانایی طبیعی تنش برای کمک به سفت شدن منافذ ، به علاوه قابلیت های قابض طبیعی برای کمک به پوست ، منهای آن احساس وحشتناک ، سفت و خشک برخوردار است.
 • بابونه  با خواص ضد التهابی به آرامش و آرامش پوست کمک می کند.
 • آلانتوئین  به حمایت از بازسازی سلول کمک می کند ، می تواند نرم و محافظت کند و تسکین دهنده و تحریک کننده نیست. از ریشه گیاه کامفری می آید.
 • Pro-Vitamin B5  به لطف توانایی جذب رطوبت از هوا - از پوستی سالم پشتیبانی می کند و بسیار مرطوب کننده است - اکنون این هوشمندانه است.

بنابراین این چیزی است که در تونر ما وجود دارد ، اما چه چیزی را کنار می گذاریم؟ عطرهای مصنوعی ، رنگ ها ، رنگ ها ، پارابن ها ، مواد شیمیایی سخت ... اساساً هر چیزی که می تواند پوست شما را ناراحت کند. 

اکنون می دانید که چرا ، کی و چگونه از تونر استفاده کنید ، می توانید آن را به روال ساده مراقبت از

 برای مشاهده ادامه مطلب کلیک کنید

(0) نظر

چگونه می توانم زیبا و جذاب باشم؟

سه شنبه هشتم 4 1400 20:3

 زیبایی و جذابیت

برخی از افراد تصور می کنند که جذابیت و زیبایی یک زن محدود است و فقط در اطراف زیبایی صورت یا ویژگی های آن ، رنگ چشم ، ظاهر خارجی بدن ، ظرافت و حضور او است که توجه او را جلب می کند. ویژگی های دیگری که ممکن است او را متمایز کند ، اما واقعیت این است که زیبایی خارجی و ظاهر خوب یکی از عوامل جذاب است ، اما آنها نکات اصلی نیستند که محدود به زن جذاب و جذاب باشد ، همانطور که عمیق و جنبه های مهمی که محتوای درونی ، خصوصیات شخصی و اخلاقی او را برجسته می کند ، علاوه بر روش و روش ارتباط و تعامل با اطرافیان ، که فلز گرانبها و ذات او را نشان می دهد ، عشق ، احترام و جذب آنها را به دست می آورد و کسب می کند تحسین و پذیرش آنها. ، که ایده کلی زیبایی را پشتیبانی می کند و آن را جامع تر می کند ، و محدودیت آن را به شکل خارجی نفی می کند.


راه های افزایش زیبایی و جذابیت زنان

روش هایی وجود دارد که زیبایی و جذابیت زنان را افزایش می دهد و از جمله این روش ها می توان به موارد زیر اشاره کرد: مراقبت از سلامتی و تغذیه بدن بدن سالم زیبایی و رنگ پوست و موهای طبیعی را نشان می دهد و حتی بدون استفاده از مواد آرایشی شادابی و درخشندگی آن را حفظ می کند و توصیه می شود برای حفظ سلامتی و زیبایی بدن برخی از دستورالعمل ها را دنبال کنید ، از جمله:


 • خوردن غذاهای مفید و سالم که به یک رژیم متعادل دست می یابند. برای حفظ شادابی و سلامت پوست و افزایش فعالیت بدن که شامل میوه ها و سبزیجات ، پروتئین ها و ویتامین های مختلفی است که بدن برای انجام حداکثر عملکرد خود به بدن نیاز دارد و درخشش و سلامتی خود را حفظ می کند.
 • مقدار کافی آب بنوشید ، کمتر از 8 لیوان در روز. برای حفظ رطوبت بدن و دفع سموم از آن ، علاوه بر افزایش نشاط و شادابی پوست و محافظت از آن در برابر چین و چروک.
 • استراحت کافی و خوابیدن برای مدت زمان کافی و کمتر از 6-8 ساعت در روز برای کاهش استرس و تنش در بدن ، و کمک به آن در بازیابی انرژی و فعالیت خود ، علاوه بر ایجاد پوست براق ، باعث کاهش ظاهر سیاهی زیر چشم و ایجاد این امکان برای تولید مقادیر جدید کلاژن به طور منظم ، که به نوبه خود روند پیری را کند می کند.
 • انجام ورزش های مختلف به طور منظم ، حداقل 3 ساعت در هفته ؛ از آنجا که ورزش با تمرین برخی از تمرینات آرام سازی ، سلامت جسمی را بهبود می بخشد و تناسب اندام و وزن ایده آل را حفظ می کند و باعث بهبود روحیه فرد در زندگی روزمره می شود به عنوان مثال ، یوگا.


مراقبت از شادابی پوست و سلامت مو


غذای سالم ممکن است برای مراقبت از پوست ، افزایش طراوت و حفظ سلامت و زیبایی مو کافی نباشد ، به ویژه هنگامی که از برخی مشکلات خارجی رنج می برد که باید درمان شود ، با رعایت دستورالعمل های زیر:

استفاده از ماسک های مختلف و مناسب مراقبت از پوست که مشکلات خشکی و تیرگی را درمان می کند ، به لایه برداری و تغذیه آنها کمک می کند و آنها را همیشه تازه و درخشان می کند و اطرافیان را تحت تأثیر قرار می دهد.

استفاده از لوسیون بدن که برای لایه برداری و از بین بردن پوست مرده از سطح پوست طراحی شده است ، در نتیجه صافی ، آبرسانی و تغذیه آن با عناصر تقویت کننده جوانی و سلامتی حفظ می شود.

مراقبت از مو ، شستشوی مرتب آن و استفاده از شامپوها و محصولات بهداشتی متناسب با کیفیت آن و درمان مشکلات مختلف آن مانند شکستگی ، شوره سر یا سایر موارد. زیرا موهای سالم ، براق و زیبا باعث افزایش جذابیت و لطافت دختر می شود .

حفظ ظاهر زیبا

ظاهر خارجی در اینجا به معنای زیبایی از خارج نیست ، که شامل نکاتی است که قبلا ذکر شد ، اما معیارهای مهم دیگری نیز به آن اضافه می شود ، مانند نحوه برخورد با دیگران ، موقعیت زن در روابط و او شخصیت متفاوت ، که از ظاهر بیرونی او حمایت می کند و لطافت و لطافت آن را حفظ می کند ، که به نوبه خود جذابیت آرزوی خود را برای او ایجاد می کند و از جمله نکات مهمی که توصیه می شود مورد توجه قرار گیرد موارد زیر است:


 1. ملایم ، زنانه و لطیف بودن ویژگی زنانه نرم زنانه است ، زیرا بسیاری از دختران فاقد این ویژگی های اساسی هستند ، که به معنای faux pas نیستند ، بلکه با ملایمت و ادب برخورد می کنند و هنگام بازیگری یا صحبت کردن لطافت را حفظ می کنند.
 2. شوخ طبعی داشته باشید و شوخی ها و شوخی های دیگران را بپذیرید و با آنها به آرامی و سرگرم کننده کنار بیایید ، مگر اینکه غر زدن آنها اغراق شده و دختر را ناراحت کند.
 3. حفظ نگرش مثبت به طور مداوم و نشان دادن مهربانی ، عطوفت و تحمل با دیگران ، و دختر شرایطی را انتخاب می کند که در آن مهربانی یا صلابت باید با بلوغ و آگاهی کامل نشان داده شود.

شخصیتی منحصر به فرد و جذاب داشته باشید

جذابیت درونی دختر از طریق شخصیت متمایز او که به اطرافیان نشان می دهد ، نشان داده می شود و از برجسته ترین ویژگی های شخصیت جذاب دختر ، موارد زیر است:


 • حرکات زبان بدن هدفمند : یک دختر می توانید زبان بدن به عنوان یک تأثیر عمیقی بر کسانی که در اطراف او استفاده را به آنها جلب و برجسته خود به طور غیر مستقیم در مقابل آنها، از طریق مستمر چشم مخاطب، استفاده از جذاب جذاب لبخند در هنگام برقراری ارتباط، حرکت دستها و نحوه ایستادن که توجه او را به خود جلب می کند و سایر حرکات زبانی بدنی که از موقعیت خود پشتیبانی کرده و ظرافت خود را افزایش می دهد.
 • نشستن با خودش و آشتی هر از گاهی با او : دختر هر از گاهی نیاز دارد تا با خودش بنشیند و صادقانه با او صحبت کند ، او را به طور شفاف ارزیابی کند و نقاط قوت او را متمایز کند ، و نقاط ضعفی را که باید رفع شود و همچنین پشتیبانی می شود برای بالا بردن خود ، رشد شخصیت و شایستگی تحسین مداوم دیگران.
 • شکستن بی حوصلگی و تمرین فعالیت های جدید : همانطور که دختر علاوه بر سرگرمی و یادگیری موارد جدید مانند آواز و پخش موسیقی و تمرین فعالیت های ورزشی که به قدرت و اراده مانند کوهنوردی ، کوه ، پرش از چترها و غیره نیاز دارند.
 • اعتماد به نفس : اعتماد به نفس دختری آشکار می شود و به یک جاذبه قوی تبدیل می شود که احترام دیگران را برای او به ارمغان می آورد اگر از طریق سخنرانی جسورانه ، آگاهانه و مسئولانه ، نشستن ، ایستادن صاف ، اعتماد به نفس خود را به طرز صحیح بدون اغراق و غرور احترام بگذارد. راه رفتن ، و تربیت او از کسانی که می خواهند او را کوچک جلوه دهند ، و علائم دیگر این نشانگر اعتماد به نفس و احترام زیاد او نسبت به خودش و پذیرش خود با مزایا و معایبش است.


معامله خوب ، صراحت و گفتگوی معنی دار با دیگران

برخی از دستورالعمل ها وجود دارد که توصیه می شود هنگام برقراری ارتباط با دیگران برای حفظ جذابیت و حضور دختر برجسته در مقابل آنها و تحسین و عشق آنها از آنها پیروی کنید ، از جمله موارد زیر:

 • حفظ نگرش مثبت و آشکار با پذیرش و احترام به دیدگاه دیگران ، حتی اگر با خواسته یا نظر دختر مغایرت داشته باشد.
 • درخواست مشاوره و پذیرفتن پشتیبانی از دیگران ، و در ازای آن کمک و در صورت نیاز دست کمک به آنها دراز کنید.
 • حفظ استقلال شخصی و قرار دادن فضای ویژه برای آن ، احترام و قدردانی از خود برای جلب احترام دیگران همانطور که قبلاً ذکر شد.
 • تسلط بر فن گفتگوی مودبانه و ارائه تعارف خوب به دیگران ، گوش دادن به آنها و تبادل پاسخ به روشی زیبا و هدفمند ، انتخاب کلمات او و فکر کردن در مورد آنها قبل از افشای آنها.

 

 

(0) نظر

5 نکته برای برنزه کردن خود از طرفداران مثبت

جمعه چهارم 4 1400 17:15

 
وسوسه انگیز است که بخواهید ساعتها در آفتاب بخوابید به امید داشتن یک درخشش طلایی ، اما یک روش سریعتر و بسیار ایمنتر این است که فقط از پوست برنزه استفاده کنید . اگر هنوز در هنر برنزه سازی مصنوعی کامل مهارت ندارید ، دیگر هیچ وقت مثل زمان حاضر برای یادگیری وجود ندارد و هیچ کس بهتر از مشاوران حرفه ای برای برنزه کننده های ایربرش نمی تواند از آنها مشاوره بگیرد. در مورد نکات مربوط به برنزه شدن خود از سوفی ایوانز ، متخصص پوست در سنت تروپز و کورتنی کلاگورن ، بنیانگذار SUGARED + BRONZED ، بخوانید .

 • با یک پوست تمیز و خشک شروع کنید.
یک اشتباه رایج که مردم مرتکب می شوند ، استفاده از مرطوب کننده در تمام بدنشان قبل از برنزه شدن است. ایوانز می گوید: "مرطوب کننده باعث روشن شدن رنگ برنزه شدن شما می شود." "یک مرطوب کننده ضد روغن استفاده کنید تا در مناطق خشک و مشکل مانند آرنج ، زانو ، دست و پا قرار گیرد." دلیل این امر آنست که ، همانطور که Claghorn توضیح می دهد ، "روغنها می توانند DHA ، ماده مثر در فرمولهای برنزه شدن بدون آفتاب را دفع کنند."

 • صاف ، فرمول را مالش ندهید.
کاملاً مهم است که مخلوط شود ، اما با مالیدن فرمول به پوست در مصرف آن زیاده روی نکنید. ایوانز می گوید: "این در حقیقت باعث بریده شدن و برش زدن خود برنزه می شود." "همیشه به اندازه کافی استفاده کنید تا قهوهای مایل به زرد براحتی روی پوست صاف شود و به طور مساوی جذب و رشد کند."


برای اطمینان از پایان بدون رگه ،  توصیه می کند که به جای دستان خالی ، از دستبند برنزه برای استفاده استفاده کنید. او می گوید: "از خود دباغ کننده در حرکات دایره ای استفاده کنید و از رنگ فرمول به عنوان راهنما استفاده کنید (در صورت وجود) برای اطمینان از عدم وجود رگه ها."


یکی از فرمول هایی که باعث می شود استفاده از آن نسیم باشد ، موس آب برنز L'Oréal Paris Sublime Bronze است . دارای بافت کف است که بر روی پوست صاف شده و به سرعت جذب می شود.


 • جلوی آینه بزنید.
 برای کمک به دستیابی به یک کاربرد بی عیب و نقص ، می گوید دوست دارد جلوی آینه از خود برنزه کننده استفاده کند. او می گوید: "من همچنین دو بار از هر منطقه عبور می کنم و پس از پایان کار ، تا جایی که ممکن است صبر می کنم تا لباس بپوشم."

 • با ایجاد برنزه شدن از تعریق یا دوش گرفتن خودداری کنید.
 توصیه می کند بلافاصله بعد از استفاده دستها را بشویید اما توصیه می کند تا زمانی که فرمول کاملاً تولید نشود ، آب را به جای دیگری نبرید. اگر قهوهای مایل به زرد شما خیلی تیره به نظر می رسد ، وحشت نکنید و دوش آب گرم بگیرید تا همه آن را از بین ببرید. ایوانز می گوید: "اگر از برنزه کننده خود استفاده کرده اید که یک برنزر فوری در آن قرار دارد ، پس از اتمام زمان توسعه کاملاً تاریک به نظر می رسد ،" اما بعد از شستن برنزر فوری ، این یک کاربرد سبک تر و کامل تر است "

 • به یاد داشته باشید که اشتباهات قابل رفع هستند.
اگر از برنزه شدن خود راضی نیستید ، ایوانز توصیه می کند برای مدت چند دقیقه یک روغن معدنی بر روی پوست خود بمالید و سپس در هنگام دوش آب گرم یا حمام لایه برداری کنید. این به شما کمک می کند تا رنگ را به سرعت محو کنید. اگر شما فقط نیاز به مخلوط کردن یا پر کردن نقاط خاصی دارید ، مناطق را لایه برداری کرده و دوباره اعمال کنید. حتی ساده تر: از موس پاک کننده قهوهای مایل به زرد  استفاده کنید که حاوی جوش شیرین و عصاره پنبه است تا بدبختی های خود برنزه کننده را اصلاح کنید.

(0) نظر

لبهای براق یا مات؟ سردبیران بحث می کنند که به نظر می رسد محبوب آنها است

جمعه چهارم 4 1400 17:8


 

مطمئناً در جامعه زیبایی در مورد علاقه مندان به رژ لب مات در مقابل گیاهان براق لب شکاف وجود دارد . اولی نمی تواند به اندازه کافی رنگدانه ای بدون جوانه داشته باشد ، در حالی که دومی برای یک رنگ طبیعی و درخشش زیاد زندگی می کند . تعجب آور نیست که دو نفر از سردبیران Makeup.com بسیار احساسات زیادی در مورد استفاده از یکی از این دسته های لب نسبت به دیگری دارند. ادامه مطلب را بخوانید تا بفهمید چرا و بیعت خود را با براق کننده ها یا مایل به لب مات کنید.


کیس رژ لب مات
اشتباه نکنید: رژ لب مات همیشه محصول سواری یا لب لب من خواهد بود. من عاشق این هستم که یک فرمول مات لب ها را چگونه تعریف ، شکل می دهد و اشباع می کند و محصولی مانند لباس زیر لب لب آرایش صورت NYX Professional ثابت می شود. این فرمول فوق العاده خامه ای وقتی روی لب زده می شود به نظر کیکی نمی رسد و تقریباً بلافاصله خشک می شود. من مخصوصاً عاشق این هستم که چگونه نکته دقیق به من این آزادی را می دهد که فقط با یک لمس در مورد اندازه لب هایم اغراق کنم - تاثیری که شما به راحتی نمی توانید با یک براق لب بدست آورید. من عاشق این هستم که رژ لب های مایع مات مانند این مورد نیاز به استفاده مجدد ندارند و در طول روز لغزش ، لغزش یا تکان نخواهند خورد (حتی اگر ماسک محافظتی برای صورت خود استفاده کنم!). رژ لب های مات همیشه جایگاه ویژه ای در قلب من خواهند داشت که براق ها هرگز قادر به پر کردن آنها نخواهند بود .


کیس لب براقبه نظر من هیچ چیزی شبیه لب براق نیست. آنها براق ، آبدار (و حتی گاهی اوقات پرزرق و برق) هستند و قدرت آن را دارند که هر درجه ای را از سطح بالا ببرند. من لبهایم همیشه خشک است ، بنابراین یک لب آبرسانی به ظاهر شیشه ای برای من کاملاً ضروری است. مورد علاقه من در حال حاضر آرایش حرفه ای NYX This Is Milky Gloss است . این یک لیپی معمولی نیست ، بنابراین اجازه دهید برای شما توضیح دهم. این فرمول که با مخلوط شیر وگان تزریق می شود ، در هشت سایه وجود دارد ، از آبی مات گرفته تا قهوه ای شکلاتی عمیق. فقط با یک بار کشیدن ، این براق جلوه ای فوق العاده براق که با آن وسواس دارم ، به اضافه 12 ساعت آبرسانی به لب های من می بخشد.


منبع: https://www.makeup.com/product-and-reviews/lipstick/matte-lipstick-vs-lip-gloss

(0) نظر
X