automn

فرا محتوا

automnRight
social
about درباره وبلاگ

فرامحتوا، من علاقه مند به موضوع بازاریابی محتوا هستم و سعی میکنم در موضوعات مختلف که جذاب هستند مطالب با کیفیتی تولید کنم.

#

فرا محتوا

بدون عنوان

پنج شنبه بیست و دوم 7 1400 18:46

خانمها ، بیایید در مورد موهای بدن صحبت کنیم. اگر اصلاح کردن کار شما نیست و اپیلاسیون در حال تبدیل شدن به یک مشکل است ، ممکن است زمان آن رسیده باشد که در مورد گزینه های حذف موهای خود تجدید نظر کنید. اپیلاتور مخصوص زنان را وارد کنید. این دستگاه کوچک هوشمند می تواند در دراز مدت صرفه جویی در پول واقعی (دیگر اپیلاسیون!) باشد و نتایج کاملاً صافی را به ارمغان می آورد.

آیا رویای داشتن پوستی صاف و بدون مو را دارید که هفته ها دوام می آورد؟ تراشیدن می تواند یک روش سریع حذف موهای زائد باشد ، اما به مدت طولانی احساس صافی روی پوست شما نمی گذارد. و اما در مورد اپیلاسیون؟ اگرچه اپیلاسیون دوام دارد و موهای ریشه را از بین می برد ، مانند اپیلاسیون ، اپیلاسیون می تواند نامرتب باشد و نیاز به آماده سازی پوست دارد و اجازه می دهد موها بین روش ها دوباره رشد کنند.

هنوز بر روی اپیلاسیون مو فروخته شده است؟ اپیلاتورهای زنانه را می توان تقریباً در هر قسمتی از بدن برای از بین بردن موهای زائد استفاده کرد ، با این حال ما اپیلاتورهای صورت داریم که به طور خاص برای نواحی ظریف صورت با تنظیمات ملایم اپیلاسیون برای مبتدیان و همچنین امکان حرکت و کانتور به شکل صورت شما مانند اپیلاتور ابرو ، برای حذف موهای تمیز.


 

نحوه صحیح اپیلاسیون

 • به آرامی لایه برداری کنید

این قبل از هر جلسه ضروری است! این کار به شما اطمینان می دهد که تمیز می شوید و هرگونه سلول مرده پوست را از بین می برد و از موهای مزاحم دردناک جلوگیری می کند.

 • پوست را محکم بکشید
این امر با کمک به اپیلاتور برای برداشتن موها ، روند را کمتر دردناک می کند. با زاویه 90 درجه نگه دارید و همیشه بر خلاف جهت موها در حال رشد است.

 • آهسته برو
اگرچه ممکن است وسوسه کننده باشد ، اما سعی نکنید عجله کنید. این می تواند موها را بشکند و برداشتن آنها دشوار باشد.

 • از یک ژل آرامش بخش استفاده کنید
استفاده از لوسیون ها و مرطوب کننده های چرب پس از اپیلاسیون می تواند فولیکول های مو را مسدود کرده و خطر رشد موهای زائد را افزایش دهد. ژل حاوی آلوئه ورا یا روغن درخت چای را برای تسکین پوست انتخاب کنید.

اپیلاتور برقی چیست؟

به طور خلاصه ، اپیلاتورها دستگاه های الکتریکی هستند که برای حذف موقت موها در سطح فولیکول طراحی شده اند ، کمی شبیه موچین های الکترونیکی. آنها موها را با استفاده از دیسک های چرخان یا فنرها برای گرفتن موها از ریشه جدا می کنند ، در حالی که حرکت چرخشی آنها را مستقیماً از ریشه بیرون می کشد - پوست را صاف و عاری از مو می کند! اپیلاتورها را می توان روی پاها ، زیر بغل ، بازوها و حتی روی ناحیه بیکینی یا صورت استفاده کرد.

آیا استفاده از اپیلاتور دردناک است؟


آنقدرها هم که فکر می کنید ترسناک نیست درست مانند اپیلاسیون ، می تواند برای اولین بار خرج شود ، اما پس از چند جلسه ، نسیم خواهد بود. اگر نگران درد هستید یا پوست حساسی دارید ، اپیلاتی را انتخاب کنید که در حمام استفاده شود ، زیرا برخی می گویند راحت تر است.


نکات برتر اپیلاتور: اولین بارها

 • چند روز قبل اصلاح کنید

نه ، این اشتباه تایپی نیست! اپیلاسیون در موهای کوتاهتر که کندن آنها بسیار راحت تر است بهتر عمل می کند

 • یک تنظیم کم را انتخاب کنید
این کار به پوست شما کمک می کند تا با احساس کندن پوست عادت کند و نواحی حساس تر (ما به شما نگاه می کنیم ، مچ پا) را راحت تر اداره کنید.

 • اپیلاسیون در شب
این به پوست شما زمان می دهد تا بهبود یابد. هرگونه قرمزی یا التهاب کاهش می یابد ، بنابراین می توانید صبح روز بعد به دامن ها بله بگویید!

(0) نظر

نحوه استفاده از اتو مو

پنج شنبه بیست و دوم 7 1400 18:27


صاف کردن موهای شما با اتوی صاف می تواند به صاف و صاف جلوه دادن موها کمک کند-جای تعجب نیست که ابزار گرمایش بسیاری از زنان است. در حقیقت ، موهای صاف قرنهاست که یک زیبایی زیبا بوده اند! البته ، زیاده روی در استفاده از هر وسیله حرارتی می تواند منجر به آسیب شود ، بنابراین شما باید در استفاده از اتو مو  تخت خود احتیاط کنید. تکنیک شما - و محصولات حالت دهنده مو که استفاده می کنید - نیز مهم است. آیا می خواهید بازی صاف کردن موهای خود را به سطح بعدی برسانید؟ در زیر ، ما مستقیماً نحوه استفاده صحیح از اتوی صاف را تنظیم می کنیم. بنابراین ، دفعه بعد که از دستگاه خود استفاده می کنید ، به یاد داشته باشید که این نکات زیبایی را که روی اتو مو  متمرکز است ، رعایت کنید!

نکته شناور شماره 1: از شامپو و نرم کننده برای موهای صاف استفاده کنید

روش صاف کردن موها را زیر دوش شروع کنید و شامپو و نرم کننده معمولی خود را با موهای صاف جایگزین کنید . در حالی که این درست است که سیستم های مراقبت از مو که برای موهای صاف طراحی شده اند ، فوراً موهای صاف و صاف را به شما ارائه نمی دهند ، اما برای آماده سازی موهای شما برای صاف کردن مناسب هستند.

نکته اتو مو  شماره 2: اسپریت روی اسپری محافظ حرارتی قبل از استایل

یکی از قوانین طلایی مراقبت از مو این است که از موهای خود در برابر حرارت محافظت کنید. و این بدان معناست که قرار گرفتن در معرض همه ابزارهای داغ مانند سشوارها و چوب های پیچش را محدود کنید. اما وقتی واقعاً آن ظاهر بسیار زیبا را می خواهید که فقط یک اتو مو  صاف می تواند ارائه دهد ، چطور؟ خوب ، فقط به یاد داشته باشید که قبلاً از اسپری یا لوسیون محافظ حرارتی برای کمک به موها در برابر درجه حرارت بالا استفاده کنید. لورئال پاریس و جوی پیشرفته مدل موهای براق این اتو مو  مستقیم Heatspray پیشنهادات برای حفاظت از تا 450 درجه و می تواند در مرطوب و یا مو خشک قبل از گرم کردن یک ظاهر طراحی شده استفاده می شود.

نکته شماره 3 اتو مو ی شناور: فقط موهای خشک را صاف کنید

اگرچه ممکن است با شروع روی موهایی که هنوز کمی مرطوب هستند ، روند صاف شدن را تسریع کنید ، اما این قطعاً مراقبت از مو است. موهای شما در حالت مرطوب ترین حالت شکننده است ، بنابراین قبل از صاف شدن صبر کنید تا کاملا خشک شود. گزینه دیگر: هنگامی که موهای شما تقریباً تا نیمه راه خشک شد ، بقیه راه را با سشوار خشک کنید ، سپس اتو کنید. اگر از آن مسیر می روید ، فقط مطمئن شوید که ابتدا از یک محافظ حرارتی استفاده کنید!

نکته شناور شماره 4: موهای خود را به بخش هایی جدا کنید

برای بهترین نتیجه ، هنگام آرایش مو ، موهای خود را به لایه های مختلف تقسیم کنید. با استفاده از گیره لایه فوقانی را از راه خود دور کرده و ابتدا موهای باقی مانده را صاف کنید. به آرامی قسمت هایی از مو را از گیره خارج کرده و از اتو در هر قسمت تا زمانی که همه تارها صاف شوند استفاده کنید.

نکته شناور شماره 5: اندازه های مختلف را در نظر بگیرید

همه اتوهای مسطح یکسان نیستند. در حالی که اندازه استاندارد صفحات اتو مو ی مسطح 1 اینچ است ، بسته به طول موهای شما ، ممکن است به سایز دیگری نیاز داشته باشید. به طور کلی ، اگر موهای شما در قسمت کوتاه تری قرار دارد ، باید از اتوی مسطح کوچکتر استفاده کنید. اگر موهای شما بلندتر است ، اتوی صاف با صفحات بزرگتر بهتر خواهد بود.

نکته شناور شماره 6: دما را خاموش نکنید

تصور نکنید که هر چقدر اتو مو  صاف شما گرمتر شود ، موهای شما صاف تر می شوند. با بالا بردن درجه حرارت بیش از حد بالا در واقع ممکن است باعث آسیب های غیر ضروری شوید. به جای اینکه بلافاصله ابزارهای حرارتی را در گرمترین حالت قرار دهید ، استفاده از آنها را در یکی از پایین ترین درجه حرارت شروع کنید. اگر فکر می کنید موهای شما به گرمای بیشتری احتیاج دارد ، می توانید به تدریج دما را افزایش دهید.

نکته فلوت اتو مو ی شماره 7: هر عدد پاس را بسازید

آهسته و پیوسته! هنگام استفاده از صاف کننده ، روی سرعت تمرکز نکنید. در عوض ، توجه داشته باشید که تا حد ممکن هر قسمت از موها را مرور کنید. این ابزار را به آرامی از روی موهای خود بکشید و اجازه دهید گرما با یک بار عبور ، هرگونه پیچ و تاب را حل کند. صاف کردن مکرر یک قسمت بارها و بارها می تواند باعث آسیب شود.

نکته شماره 8 اتو مو  شناور: حجم را در ریشه های خود ایجاد کنید

با وجود نام ، اتو مو  صاف ، لازم نیست موهای شما پس از صاف شدن کاملاً صاف شوند. بلکه با تکنیک مناسب می توانید رشته های حجیم و مستقیم داشته باشید. برای اینکه قفل های خود را از نظر ظاهری دور نگه دارید ، در ریشه های خود حجم ایجاد کنید. نگران نباشید ، این آسان است! وقتی به لایه بالایی موها رسیدید ، هر قسمت را به سمت بالا صاف کنید و اتو مو  صاف را به سمت سقف بکشید. و این تنها چیزی است که وجود دارد ، تغییر جهت جهت حرکت اتو مو  صاف ، ترفندی برای انجام کارهای حجیم است.

نکته شناور شماره 9: از آن برای ساختن امواج نیز استفاده کنید

برخلاف نام ، اتوی صاف فقط برای صاف کردن مناسب نیست. شما می توانید از همین ابزار برای ایجاد موهای نرم موج دار یا فرهای برجسته استفاده کنید. برای افزودن شکل و اندام به ظاهر خود ، با قرار دادن یک تکه مو در بین صفحات اتو شروع کنید. قسمت را پایین بیاورید و صاف کننده را از صورت خود دور کنید و موهایتان را روی اتو بچرخانید. اتو مو  را در موهای خود بکشید ، و نگه دارید تا یک فر پیچ دار ایجاد شود. تکرار!

نکته 10 روی اتو مو  شناور: با یک سرم تمام کنید

تمام تلاش های خود را برای صاف کردن با یک محصول نهایی تکمیل کنید. پس از اتمام کار با اتو مو  صاف ، سرم مو را از طریق موهای خود بکشید تا به صاف نگه داشتن یال شما کمک کند. سعی کنید لورئال پاریس EverSleek برطرف کننده وز مو و پایان روغن در سرم ، کمک می کند که به اهلی مو های چین دار و خشکی و صاف هر رشته. همچنین جلای ابریشمی و درخشندگی درخشان را ارائه می دهد و آن را راهی عالی برای تکمیل ظاهر شما می کند.

نکته اتو مو  شماره 11: تمیز کردن صفحات به طور منظم

اتو کردن موهای شما با محصول موجود در آن می تواند باعث تجمع روی صفحات شود و باعث می شود این ابزار در طول زمان کمتر کار کند. محلول صاف کننده شما: از پارچه ای آغشته به الکل استفاده کنید تا به آرامی خاک و کثیفی صفحات گرم نشده را پاک کنید. یک تمیز کردن سریع و اتوی شما باید به خوبی جدید کار کند!

نکته اتو مو  شماره 12: آن را خنک کنید

اجازه دهید ابزارهای حرارتی شما قبل از قرار دادن آنها در محل تعیین شده خود سرد شوند. این اطمینان می دهد که اتو به طور تصادفی چیزی را ذوب نمی کند و نمی سازد. هنگامی که دیگر گرم نیست ، طناب را دور بدن بپیچید و با خیال راحت تا دفعه بعد که آماده استفاده از آن هستید ، آن را ذخیره کنید.

نکته ویراستار : اگر تا به حال خودتان را با اتو مو  تخت خود در سفر دیدید ، بدون اینکه اجازه دهید قبل از جمع آوری وسایل ، آن را خنک کنید ، می خواهید روی یک جعبه اتو مو  تخت سرمایه گذاری کنید. قاب های محافظ ، با آسترهای مقاوم در برابر حرارت ، چمدان شما را در حالی که ابزار گرمایش هنوز داغ است ایمن نگه می دارد.

(0) نظر

میکرودرم خانگی در خانه: برای چه کسانی مفید است ، چگونه کار می کند ، اثربخشی ، ایمنی و هزینه

پنج شنبه بیست و دوم 7 1400 18:14


میکرودرم خانگی یک روش کم تهاجمی است که لایه بالایی پوست را از بین می برد و باعث ایجاد پاسخ ترمیمی می شود که منجر به بهبود صافی ، استحکام و کشش می شود.

پیشرفت های انجام شده توسط میکرودرم ابریژن در خانه محدود است و بلافاصله قابل مشاهده نیست ، اما پس از چند جلسه آشکارتر می شود.

میکرودرم خانگی راحت تر و مقرون به صرفه تر از روشهای میکرودرم ابریژن حرفه ای است ، اما نتایج چشمگیری کمتر ایجاد می کند.

کیت های میکرودرم خانگی در خانه ایمنی قابل مقایسه با درمان های میکرودرم ابریژن حرفه ای را ارائه می دهند.

لایه برداری سلول های مرده پوست ، بقایای و چربی را از سطح پوست دور می کند تا منافذ را باز کرده ، گردش خون را افزایش داده و گردش سلول را تشویق کند. 


میکرودرم خانگی نوعی لایه برداری فیزیکی است که پوست را جوان می کند. این روش همان مزایای لایه برداری را دارد اما با تحریک رشد لایه جدید و صاف پوست یک قدم جلوتر می رود.


روشهای میکرودرم خانگی در محل کار که توسط متخصصان انجام می شود ، معمولاً بهترین نتایج را ارائه می دهد ، زیرا دستگاه های خانگی قدرت کمتری دارند. با این حال ، آنها می توانند یک جایگزین امن و مقرون به صرفه در خانه باشند. 
مزایا و معایب میکرودرم خانگی DIY


چه کسی باید از میکرودرم خانگی در خانه اجتناب کند؟

 • طی شش ماه گذشته ایزوترتینوئین خوراکی مصرف کرده اید
 • مستعد زخم شدن هستند ، به ویژه اسکارهای کلوئیدی یا هیپرتروفیک
 • آیا روزاسه یا تلانژکتازی
 • در حال تجربه یک آکنه فعال یا عفونت پوستی هستید ، مانند ویروس هرپس سیمپلکس ، ویروس واریسلا زوستر ، ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) یا امپتیگو
 • به آلومینیوم حساسیت دارند
 • باردار هستند
 • خوشبختانه ، بسته به نگرانی ، نیازها و بودجه خاص پوست ، جایگزین های زیادی برای میکرودرم ابریژن موجود است.


نحوه انتخاب دستگاه یا کیت میکرودرم خانگی در خانه


میکرودرم خانگی یک روش زیبایی غیر تهاجمی است که نیازی به آرام بخش یا بیهوشی ندارد و به طور معمول 30-60 دقیقه طول می کشد. در طی این روش ، لایه شاخی ، لایه بالایی پوست ، با چندین عبور از یک دستگیره از بین می رود. 


دستگیره مورد استفاده برای روشهای داخلی ، سطح پوست را با یک نوک الماس یا یک کریستال اکسید آلومینیوم خوب ساییده می کند. در همان زمان ، یک ضمیمه خلاء سلولهای مرده و بقایا را خارج می کند.


این فرآیند باعث واکنش جبرانی در بدن می شود و تولید کلاژن را تحریک می کند ، یکی از پروتئین های مسئول استحکام و قابلیت ارتجاعی پوست. در نتیجه ، لایه قرنیه بازسازی و جوان می شود و با بهبود خط و بافت ضخیم تر می شود .


دستبندهای میکرودرم  خانگی DIY از نوک الماس یا کرم مرطوب کننده ساخته شده از کریستال اکسید آلومینیوم برای لایه برداری پوست استفاده می کند. ضمیمه های مکش معمولاً قدرت کمتری نسبت به مواردی که در درمان های حرفه ای استفاده می شود ، دارند.میکرودرم خانگی در خانه یک راه حل راحت تر و مقرون به صرفه برای کسانی است که به دنبال اجتناب از سفر و هزینه های مربوط به جلسات متعدد در مطب هستند. همانند درمان های حرفه ای ، میکرودرم ابریژن DIY می تواند تمام نواحی بدن را درمان کند و برای همه رنگ ها و انواع پوست بی خطر است.


با این حال ، کیت های میکرودرم خانگی نیاز به تمرین و مهارت برای مدیریت موثرتر آنها دارند و پیروی از دستورالعمل ها گاهی اوقات دشوار است. ماشین های خانگی نیز نتایج فوری کمتری ارائه می دهند و معمولاً قبل از اینکه بهبودی محسوس باشد ، نیاز به تعدادی درمان دارد.


اگرچه میکرودرم خانگی  در خانه یک روش ملایم است ، افراد باید از میکرودرم ابریژن DIY خودداری کنند اگر:هنگام انتخاب کیت میکرودرم خانگی در خانه عوامل متعددی را باید در نظر گرفت . کیت ها ممکن است از نظر قیمت و همچنین طیف وسیعی از ابزارها و ویژگی های ارائه شده متفاوت باشند.


نوع دستگیره موجود در کیت را در نظر بگیرید. دستگیره های نوک الماس بیشتر عمر می کنند و ممکن است لایه برداری عمیق تری را ایجاد کنند. در مقابل ، کیت های حاوی کرم های اکسید آلومینیوم ممکن است نیاز به تمیز کردن بیشتری داشته باشند و باعث تحریک بیشتر شوند.


اطمینان حاصل کنید که کیت منزل شما دارای یک دستگاه مکنده با فشار مکش مناسب است. در حالت ایده آل ، دستگاه شما باید بین 16 اینچ جیوه و 28 اینچ جیوه فشار مکش را برای خلاء موثری از بقایای پوست شما فراهم کند.


در نهایت ، قبل از خرید کیت میکرودرم خانگی ، به لوازم جانبی آن توجه کنید. برخی از کیت ها ممکن است شامل چندین راهنمای دستگاه ، فیلترهای جایگزین یا سایر لوازم جانبی باشد. کیت هایی که لوازم جانبی کمتری دارند ممکن است هزینه کمتری داشته باشند ، اما شما را ملزم می کند که در دراز مدت پول بیشتری برای قطعات جایگزین هزینه کنید. سایر ویژگی ها ، مانند صفحه نمایش LED و آینه ، ممکن است یک محصول خاص را جذاب تر از محصول دیگر کند.


برخی از دستگاههای میکرودرم  خانگی به صورت دستی و باتری کار می کنند ، در حالی که برخی دیگر بر روی سطحی قرار گرفته و به پریز برق متصل می شوند. هنگام تعیین نوع مناسب برای شما ، سبک زندگی ، ترجیحات و سطح راحتی خود را در نظر داشته باشید.


(0) نظر

چگونه موها را با موم از بین ببریم

پنج شنبه بیست و دوم 7 1400 17:52

آماده سازی بدن برای رفع موهای زائد


 با انجام مراحل زیر می توان بدن را برای رفع موهای زائد با استفاده از موم وکس آماده کرد :

 لایه برداری پوست : در صورت استفاده از نوارهای موم خشک یا موم داغ ، پوست را باید یک روز قبل از استفاده از موم لایه برداری کرد ، زیرا بدن را برای از بین بردن پوست مرده مالیده ، تا تسهیل حذف موم برای موهای زائد ، بدن باید با آب و صابون معمولی شسته شود و مطمئن شوید که خشک شده است ، خوب ، از پودر بچه نیز می توان برای جذب رطوبت اضافی از پوست استفاده کرد ، و از موم می توان برای از بین بردن موهای زیر بغل استفاده کرد ، بازوها ، پاها ، معده ، کمر و نواحی حساس. کاهش حساسیت پوست : در صورت استفاده از موم برای از بین بردن موهای زائد با مصرف ایبوپروفن نیم ساعت قبل از استفاده از موم ، حساسیت پوست را می توان کاهش داد.


 فراهم آوردن محیطی گرم : موم باید در حمام بعد از دوش گرفتن در محیط گرم استفاده شود ، زیرا استفاده از آن در منطقه سرد احساس درد را افزایش می دهد و هوای گرم به باز ماندن فولیکول های مو کمک می کند و در نتیجه از بین می رود. از مو به راحتی


 کاربرد نوارهای مومی آماده 


با انجام مراحل زیر می توانید از نوارهای مومی آماده برای رفع موهای زائد استفاده کنید : 


 •  نوارهای موم را با مالیدن آنها برای چند دقیقه بین دستان خود گرم کنید ، سپس آنها را به آرامی جدا کرده و موم را در معرض دید قرار دهید.

 •  نوار را روی ناحیه ای که می خواهید موها را از آن جدا کنید قرار دهید و آن را در جهت رشد موها فشار دهید و بگذارید تا موم برای چند ثانیه روی پوست سرد شود.

 •  پایین نوار را نگه دارید و سپس آن را به سرعت در جهت مخالف رشد موها بردارید ، از دوبار استفاده از موم در یک محل اجتناب کنید.

 •  پس از اتمام محل را بشویید ، همچنین می توان از روغن بچه استفاده کرد. برای حذف موم اضافی از پوست.


 کاربرد موم گرم 


با انجام مراحل زیر می توانید از موم گرم برای از بین بردن مو استفاده کنید : 

 • موم را گرم کنید ، سپس آن را روی ناحیه مو بمالید.

 •  موم را با کاغذ یا صفحه بپوشانید تا روند حذف آن از روی پوست تسهیل شود. 

 • کاغذ یا صفحه را به سرعت بردارید و پس از برداشتن موها ، نتایج حدود سه تا شش هفته دوام می آورند. 


توجه:


 از موم می توان برای از بین بردن موهای زائد بدن با استفاده از آن در خانه یا توسط یک متخصص در سالن های زیبایی استفاده کرد و لازم به ذکر است که موم داغ ممکن است دردناک باشد و به عنوان یکی از عوارض جانبی آن باعث عفونت شود و ممکن است اگر پوست خیلی گرم است باعث سوزش آن می شود و در صورت استفاده از انواع خاصی از کرم های آکنه نباید از موم استفاده شود.

 

(0) نظر

سفید کردن زیر بغل

چهارشنبه بیست و یکم 7 1400 22:54

روشهای پزشکی برای سفید کردن زیر بغل

 برخی از کرم های پزشکی که رنگ زیر بغل را روشن می کنند ، عبارتند از:   1.  کرم های رتینوئید: هنگامی که این کرم سفید کننده زیربغل به طور مداوم روی پوست زیر بغل استفاده می شود ، به طور موثری پوست زیر بغل را سفید می کند.
 2.  لایه بردارهای شیمیایی: برخی از لایه بردارها حاوی تری کلرواستیک اسید هستند و به لایه برداری پوست کمک می کنند و از شر پوست آسیب دیده خلاص می شوند و پوستی سالم و صاف به دست می آورند.
 3.  کلسیپوترین (Dovonex): این نوع پماد حاوی ویتامین D است که به حذف رنگدانه در پوست زیر بغل کمک می کند. 
 4. لیزر: پرتو لیزر به روشن شدن رنگ پوست زیر بغل و همچنین درمان پوست تیره زیر بغل کمک می کند.


 روشهای طبیعی سفید کردن زیر بغل


 روغن آفتابگردان 

 • روغن آفتابگردان حاوی درصد بالایی از ویتامین E است که درخشندگی پوست را افزایش داده و رنگ آن را باز می کند.
 •  این روغن با آوردن چند قطره روغن آفتابگردان و قرار دادن روغن آفتابگردان روی نواحی زیر بغل تهیه می شود و سپس برای مدت کوتاهی به آرامی ماساژ داده می شود.
 •  یک تا دو دقیقه ، و باقی ماندن روغن روی پوست بگذارید 15-20 دقیقه پوست را بماند ، پوست را با آب ولرم بشویید و دو بار در روز تکرار کنید. 


 پوست پرتقال


 پوست پرتقال حاوی خاصیت سفیدکنندگی موثری است که رنگ پوست را روشن می کند و از طریق موارد زیر تهیه می شود: 


 مواد تشکیل دهنده:

 •  مقداری پوست پرتقال. 
 • مقدار مناسب گلاب و شیر. 


طرز تهیه:

 1.  پوست پرتقال را چند روز زیر نور آفتاب قرار دهید ، خوب خشک کنید و خرد کنید.
 2.  پوست پرتقال خرد شده را با گلاب و شیر مخلوط کنید تا خمیر یکدستی به دست آید.
 3.  خمیر را روی پوست زیر بغل بمالید و آن را به آرامی بمالید.
 4.  بگذارید 10 تا 15 دقیقه روی پوست بماند.
 5.  پوست را با آب سرد بشویید. دو یا سه بار در هفته تکرار کنید.


 لیمو


 این نسخه کار میکند لیمو بر سفید رنگ پوست و لایه برداری سلول های مرده و آسیب دیده، و می تواند توسط آماده شده است:


 مواد تشکیل دهنده:

 •  مقداری آب لیمو تازه
 • . کمی ماست. 


طرز تهیه:

 1.  آب لیمو را با ماست خوب مخلوط کنید تا خمیر یکدستی به دست آید
 2. . خمیر را روی پوست زیر بغل بمالید. 
 3. بگذارید 10 دقیقه روی پوست بماند. 
 4. پوست را با آب بشویید و با یک مرطوب کننده مناسب مرطوب کنید.


 علل تیره شدن زیر بغل


 دلایلی برای تیره بودن رنگ پوست زیر بغل وجود دارد ، از جمله: 


 •  پوشیدن لباس های تنگ: لباس های تنگ با ساییده شدن روی پوست باعث تیره شدن زیر بغل و در نتیجه تحریک و رنگ تیره می شود.
 •  استفاده از تیغ برای از بین بردن موهای زیر بغل و استفاده از برخی انواع موهای زائد بی اثر که باعث حساسیت و التهاب پوست زیر بغل می شود.

 •  استفاده از برخی از انواع دئودورانت ها که ترکیبات آنها حاوی مواد شیمیایی مضر است باعث تیره شدن پوست زیر بغل می شود.

(0) نظر

نحوه استفاده از تونر

چهارشنبه بیست و یکم 7 1400 22:33

 تونر 

تونر صورت یکی از مهمترین لوازم آرایشی است و مایع سبکی است که به گرفتن منافذ پوست کمک می کند و به پوست بهبودی و بافت نرم می بخشد ، علاوه بر این ترشحات چرب پوست ، به ویژه چرب را کاهش می دهد. و در این مقاله در مورد نحوه استفاده از آن ، مزایای آن برای پوست و نحوه انتخاب صحیح و مناسب پوست ، علاوه بر نحوه تهیه آن در خانه به روشهای ایمن و سالم صحبت خواهیم کرد.

 نحوه استفاده از تونر صورت

 را با آب و شستشوی صورت به خوبی بشویید تا آلودگی و رسوب روی آن از بین برود ، سپس با یک حوله خشک صورت خود را به خوبی خشک کنید.

 کمی تونر را روی یک پنبه تمیز قرار دهید ، سپس صورت را به خوبی با حرکات دایره ای ماساژ دهید ، مراقب باشید که صورت را از داخل به بیرون پاک کنید.

 1.  روی شقیقه ها را خوب فشار دهید و حرکت رفت و برگشت صورت باید در انتهای گونه به پایان برسد.
 2.  چانه و گردن را با تونر ، ترجیحاً از زیر چانه ، خوب پاک کنید.
 3.  از پاک کردن نزدیک چشم خودداری کنید تا تونر به داخل نرسد.

 مزایای تونر

 •  باعث بسته شدن منافذ پوست می شود که به کاهش ظاهر جوش و جوش روی آن کمک می کند ، زیرا منافذ وسیع موجود در آنها را می بندد و در نتیجه ترشحات چرب مزاحم را کاهش می دهد.
 •  حاوی ویتامین A ، ویتامین B و ویتامین E است ، بنابراین به بازسازی سلول های پوست کمک می کند و به طور موثر گردش خون را فعال می کند.
 •  به تنظیم اسیدیته پوست کمک می کند و تعادل آن را به میزان قابل توجهی حفظ می کند. 
 • برای از بین بردن چربی ها و رسوبات چسبیده روی پوست استفاده می شود. چین و چروک و خطوط ظریفی که روی پوست ظاهر می شود را از بین می برد.
 •  ظاهر آکنه روی پوست را کاهش می دهد.


نحوه انخاب تونر مناسب


اگر پوست شما خشک است ، ترجیح می دهید از تونری که حاوی درصد الکل است فاصله بگیرید زیرا خشکی آن را افزایش می دهد و می توانید از تونری که حاوی مواد مرطوب کننده است استفاده کنید ، یا از تونری که حاوی گیاه هماملیس است ، استفاده کنید. نوبت به گرفتن و مرطوب کردن پوست کمک می کند.

اگر پوست چربی دارید ترجیحاً از تونری استفاده کنید که حاوی مواد طراوت دهنده باشد و ترجیحاً از تونری استفاده کنید که به تعادل اسیدیته پوست مانند آلفا هیدروکسین کمک کند.


اگر پوست مختلط یا معمولی دارید ، بهتر است از تونر متناسب با آب و هوا استفاده کنید ، یعنی اگر هوا سرد است ، بهتر است از تونر مرطوب کننده استفاده کنید ، زیرا به کاهش خشکی پوست کمک می کند ، اما اگر هوا گرم است ، بهتر است از تونر تازه کننده استفاده کنید.


روال روزانه مراقبت از پوست


 دانستن نوع پوست قبل از تعیین مراحل مراقبت از آن بسیار مهم است. پوست خشک نیاز به مراقبت های خاصی دارد که با پوست چرب متفاوت است ، اما صرف نظر از نوع پوست ، هر خانمی برای مراقبت از پوست خود نیاز به یک برنامه روزانه دارد.

 این روال معمول به حفظ سلامت پوست کمک می کند.به طور کلی ، جلوگیری از مشکلات پوستی مانند آکنه ، زخم ها و لکه های تیره. برنامه روزانه مراقبت از پوست شامل چهار مرحله اساسی است که توصیه می شود صبح و قبل از خواب رعایت شود: 

پس از آن می توان از مرطوب کننده معمولی استفاده کرد ، سپس صبح از کرم ضد آفتاب استفاده می شود و قبل از خواب از کرم شب استفاده می شود.


(0) نظر

ویتامین ها برای زیبایی پوست

سه شنبه بیست و دوم 4 1400 15:19

اهمیت ویتامین ها برای زیبایی پوست


پوست بزرگترین اندام بدن انسان است و مراقبت از آن باید بخشی از یک سیستم بهداشتی خاص باشد و برای حفظ سلامت پوست ، توصیه می شود در صورت قرار گرفتن در معرض اشعه ضد آفتاب ، در معرض اشعه ماوراio بنفش مضر قرار بگیرید ، اما آفتاب فقط با قرار گرفتن در معرض روزانه برای مدت زمانی مضر نیست. 10-15 دقیقه ، زیرا باعث ایمنی ویتامین D در بدن می شود که بهترین ویتامین برای پوست است و اطمینان حاصل کنید که مقدار کافی از ویتامین های زیر: C ، E ، K و سایر مواردی که پوست را سالم نگه می دارند ، با کاهش لکه های تیره ، قرمزی پوست ، چین و چروک ها ، لکه های خشن و خشکی بیش از حد پوست ، و در این مقاله برخی ویتامین ها را حفظ می کنیم زیبایی پوست سالم
ویتامین ها برای زیبایی پوستبرخی از مکمل های غذایی و غذاهای سالم حاوی ویتامین هایی هستند که به پوست طراوت می بخشد و این ویتامین ها عبارتند از:ویتامین دی


ویتامین D آسیب پوست را ترمیم می کند ، از عفونت جلوگیری می کند و پوست را جوان می کند. ویتامین D برای درمان پسوریازیس معروف است ، علائم آن شامل خارش و پوسته پوسته شدن پوست است. این دارو با استفاده از کرم موضعی یا مکمل ویتامین D درمان می شود. همچنین حاوی ضد - خواص التهابی که سوختگی ها ، آسیب های پوستی و برچسب های پوستی را درمان می کند. کشش در بدن ، همانطور که به کرم ها و مواد آرایشی اضافه می شود و ویتامین D با مصرف مکمل های غذایی اضافه شده به رژیم غذایی و در معرض قرار گرفتن در معرض آن از آسیب پوست و پیری زودرس جلوگیری می کند. نور خورشید ، پوست ویتامین D را برای جلوگیری از آسیب پوست ، درمان آفتاب سوختگی جذب می کند و ویتامین D اگزما و روزاسه را برای تولید پپتیدهای ضد میکروبی غیرطبیعی درمان می کند.


ویتامین سیویتامین C آفتاب سوختگی را درمان می کند. از آنجا که این ماده حاوی آنتی اکسیدان هایی است که در سنتز کلاژن نقش دارند ، ویتامین C به صورت خوراکی مصرف می شود و روغن آن روی بدن و پوست قرار می گیرد. از جمله مزایای آن:


 • اگزما را درمان می کند ، اگزما با مخلوط کردن ویتامین C و روی در هنگام مصرف روزانه 500 تا 1000 میلی گرم ویتامین C و 15 میلی گرم روی درمان می شود.

 • تولید کلاژن: کمبود کلاژن معایب زیادی دارد که پوست را کدر و بی روح می کند. کلاژن به کاهش چین و چروک و علائم پیری کمک می کند ، بنابراین ویتامین C یک جز component ضروری برای تولید هیدروکسی پرولین و هیدروکسیلیزین برای اتصال مولکول های تولید کننده کلاژن است.
 • با محافظت از پوست در برابر تغییر رنگ ، ویتامین C از پوست در برابر واکنش های فتوشیمیایی محافظت می کند که منجر به تغییر رنگ پوست و ظهور انواع مختلفی از سرطان پوست می شود. کک و مک ، لکه های پوستی و پوست جوانتر و صاف تر.

 • بهبود بافت پوست. پوست وقتی مواد مغذی دریافت نمی کند ، خشن و خشک می شود. رگ های خونی کوچک در زیر پوست اکسیژن و مواد مغذی را که پوست را سالم نگه می دارند ، حمل می کنند و ظاهر و بافت آن را بهبود می بخشند.
ویتامین E


ویتامین E یک آنتی اکسیدان است ، زیرا عملکرد اصلی آن در مراقبت از پوست محافظت در برابر آسیب های خورشید است ، زیرا ویتامین E هنگام جلوگیری از ایجاد لکه های تیره و چین و چروک ، اشعه ماورا بنفش مضر را جذب می کند و بدن ویتامین E تولید می کند. از طریق روغنی که به حفظ پوست کمک می کند مرطوب ، خشک نیست و ویتامین E در بسیاری از محصولات مراقبت از پوست وجود دارد ، زیرا دریافت ویتامین E کافی از طریق رژیم غذایی توصیه می شود: با خوردن آجیل و دانه هایی مانند بادام ، فندق و دانه های آفتابگردان ، و مکمل های مولتی ویتامین مصرف کنید یا جدا ، به استفاده از محصولات موضعی متوسل شوید که هم ویتامین E و هم ویتامین C دارند.

ویتامین  K 


اهمیت ویتامین K در روند لخته شدن خون در بدن نهفته است ، زیرا زخم ها ، کبودی ها و نواحی تحت تأثیر جراحی را بهبود می بخشد و ویتامین K عملکردهای بسیاری مانند: از بین بردن علائم کشش ، لکه های سیاه ، حلقه هایی که در زیر ظاهر می شوند ، دارد. چشم ها ، وریدهای واریسی و ویتامین K در بسیاری از کرم های موضعی برای پوست درمان شده برای بیماری های پوستی یافت می شود و کرم های حاوی ویتامین K اغلب توسط پزشکان برای افرادی که تحت عمل جراحی قرار می گیرند برای کاهش تورم و کبودی و بهبود سریع پوست استفاده می شود ، و ویتامین K در بسیاری از غذاها مانند: کلم ، اسفناج ، کاهو و لوبیا سبز یافت می شود.ویتامین A


ویتامین A علائم پیری را بهبود می بخشد ، رنگ پوست را کاهش می دهد ، خطوط ریز را کاهش می دهد ، تولید کلاژن را افزایش می دهد تا انعطاف پذیری پوست را افزایش دهد و ظاهر پوست را بهبود می بخشد و از بروز آکنه جلوگیری می کند ، رتینول نوعی ویتامین A است ، ویتامین A از طریق مکمل ها و رژیم ها دریافت می شود. : سیب زمینی شیرین ، گردو ، اسفناج ، زرده تخم مرغ ، هویج ، غذاهای دریایی ، فلفل ، روغن ماهی ، شیر خالص و گوجه فرنگی.


 منبع:


mawdoo3


irandaroonetmedicalnewstoday(0) نظر

داروخانه های آنلاین - آیا آنها ایمن هستند؟

يکشنبه سیزدهم 4 1400 21:1

آیا داروخانه های آنلاین بی خطر هستند؟ برای بسیاری از ما ، اینترنت نحوه زندگی ، کار و خرید را تغییر داده است. این امکان را برای ما فراهم کرده است که بدون ترک خانه خود ، قیمت ها را مقایسه کنیم و داروها را خریداری کنیم. طبق برآوردهای سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) ، بیش از 400 شرکت آمریکایی و خارجی داروهای تجویزی را به صورت آنلاین می فروشند.


اگر تصمیم دارید داروها را بصورت آنلاین خریداری کنید ، بسیار مراقب باشید! بعضی از وب سایت ها داروهایی می فروشند که ممکن است بی خطر نباشند. برخی از سایت ها نیز مراحل قانونی را دنبال نمی کنند و شما می توانید اطلاعات شخصی خود را در معرض خطر قرار دهید.


بنابراین قبل از کلیک کردن روی دکمه "خرید" و سفارش دارو ، آنچه در مورد داروهای تجویزی آنلاین باید بدانید اینجاست.


مزایای خرید داروهای آنلاین چیست؟


داروخانه آنلاین شما می توانید با یک راه آسان و خصوصی به خرید نسخه و ارائه بیش از داروهای ضد ، اغلب در بیشتر قیمت مقرون به صرفه . داروخانه های آنلاین به خصوص اگر در مناطق روستایی زندگی می کنید ، رانندگی نمی کنید یا افراد معلول ، ضعیف یا منزل هستید ، راحت هستند. فناوری اینترنت همچنین شما را قادر می سازد تا قیمت دارو را با یکدیگر مقایسه کرده و از قیمت مناسب خرید کنید.


اگر از سفارش برخی داروها یا محصولات بهداشتی درمانی خجالت می کشید ، داروخانه های آنلاین به شما اجازه می دهند ناشناس بمانید. به عنوان مثال ، یکی از رایج ترین داروهای آنلاین خریداری شده ویاگرا (سیلدنافیل) است که برای درمان اختلال نعوظ استفاده می شود.


اگر در مورد داروهای خود سوالی دارید ، بسیاری از داروخانه های معتبر اینترنتی به شما امکان می دهند از طریق حریم خصوصی خانه خود با یک داروساز مجاز مشورت کنید. داروخانه های اینترنتی همچنین می توانند اطلاعات مربوط به محصولات آنلاین را که می توانید چاپ کنید و همچنین پیوندهایی به سایر منابع اطلاعاتی درباره داروها و وضعیت سلامتی شما ارائه دهند.


خطرات خرید داروها به صورت آنلاین چیست؟


بسیاری از داروخانه های آنلاین مشاغل مشروعی هستند و در بیشتر موارد ، شما می توانید با اطمینان همان اعتماد به نفس در داروخانه محله خود از خدمات آنها استفاده کنید.


متأسفانه ، داروخانه های آنلاین متعدد تقلبی یا نامعتبر وجود دارد که ممکن است داروها را به طور غیرقانونی به شما بفروشند ، روش های مناسب برای پر کردن نسخه خود را دنبال نکنند و از اطلاعات شخصی شما محافظت نکنند.


برخی از وب سایت هایی که داروها را می فروشند:


داروخانه مجاز نیستند یا اصلا داروخانه نیستند.

اگر نسخه نداشته باشید یک داروی تجویز شده به شما می فروشد که این خلاف قانون است.

ممکن است لازم باشد قبل از سفارش داروی خود ، یک پرسشنامه پر کنید و سپس از این اطلاعات فقط برای تشخیص مشکل خود استفاده کنید. بدون نظارت پزشک ، داروخانه آنلاین ممکن است تشخیصی درست نباشد و دارویی را برای شما یا شرایط شما مناسب به شما بفروشد.

اطلاعات مربوط به داروی خود را در اختیار شما قرار ندهید و اطلاعاتی را که نادرست یا گمراه کننده هستند به شما ارائه ندهید


برخی از داروها به صورت آنلاین فروخته می شوند:


 1. جعلی هستند

 2. به درستی تولید نشده است

 3. خیلی قوی هستند و ممکن است عوارض جانبی ناخواسته ایجاد کنند

 4. خیلی ضعیف هستند و ممکن است وضعیت سلامتی شما را همانطور که انتظار می رود درمان نکنند

 5. موادی داشته باشید که ممکن است برای سلامتی شما خطرناک باشد

 6. تاریخ انقضا یا منسوخ شده است

 7. مورد تایید FDA نیستند و بنابراین از نظر ایمنی و اثربخشی بررسی نشده اند

 8. مصرف با سایر داروها یا محصولات بهداشتی که استفاده می کنید بی خطر نیست

 9. به درستی برچسب گذاری ، ذخیره و حمل نمی شوندچگونه می توانم با خیال راحت داروها را بصورت آنلاین خریداری کنم؟


 • در اینجا برخی از توصیه های FDA در مورد چگونگی یک خریدار اینترنتی هوشمند وجود دارد:

 • با انجمن ملی تابلوهای داروسازی (NAPB) مشورت کنید تا ببینید آیا سایتی که می خواهید استفاده کنید دارویی دارای مجوز و دارای وضعیت مناسب است. NAPB 15 داروخانه آنلاین را به عنوان سایت های معتبر تأیید داروسازی اینترنتی (VIPPS) تأیید کرده است.
 • در واقع ، NABP گزارش می دهد که 99٪ از شرکت های دارویی اینترنتی که آنها بررسی می کنند با مقررات ایالتی یا فدرال مطابقت ندارند.
 • 
 • NAPB کیفیت خدمات داروخانه های آنلاین در
 • منطقه را نشان می دهد ، مانند نحوه پر کردن نسخه ها ، نحوه محافظت از اطلاعات محرمانه شما و نحوه ارتباط آنها با شما. مهر VIPPS را در وب سایت های شرکت های مجاز مشاهده خواهید کرد.

 • از داروخانه آنلاین که تجویز دارو برای اولین بار بدون معاینه فیزیکی را ارائه می دهد ، خرید نکنید.

 • از داروخانه آنلاین که به شما پیشنهاد می دهد داروی تجویز شده بدون نسخه پزشک یا فروش دارویی که مورد تأیید FDA نیست ، خرید نکنید.

 • فقط از سایتهایی استفاده کنید که دسترسی آسان به داروساز مجاز را دارند که می توانند به سوالات شما پاسخ دهند.


از سایتهایی که اطلاعات مربوط به شرکت را ارائه نمی دهند ، از جمله آدرس در ایالات متحده و شماره تلفن خودداری کنید تا در صورت بروز مشکل با آنها تماس بگیرید. این سایت باید روشی آسان برای خواندن سیاست ها و اقدامات حریم خصوصی و امنیتی خود در اختیار شما قرار دهد.


مراقب سایت هایی باشید که تبلیغ "درمانی جدید" برای یک اختلال جدی یا یک درمان سریع برای طیف گسترده ای از شرایط سلامتی می کنند. این سایت ها ممکن است شامل پرونده های غیر مستند افرادی باشد که ادعا می کنند "معالجات معجزه آسا" یا نتایج پزشکی "شگفت انگیز" دارند.


مراقب سایت هایی باشید که ادعا می کنند دولت ، حرفه پزشکی یا دانشمندان تحقیقاتی برای سرکوب یک محصول توطئه کرده اند.


در صورت موجود بودن ، محصول را در بسته اصلی سازنده بخواهید. از زمان دریافت ، داروی و بسته بندی آن را از نزدیک بررسی کنید. اگر مورد غیرمعمولی مشاهده کردید یا نگران ایمنی دارو نیستید ، قبل از مصرف دارو با پزشک خود یا داروساز محلی صحبت کنید.


چگونه می توانم یک داروخانه آنلاین را گزارش کنم؟


اگر یک داروخانه اینترنتی پیدا کردید که فکر می کنید به طور غیرقانونی داروها را می فروشد یا اگر شکایتی از سایت دارید ، می توانید نگرانی های خود را به FDA در این زمینه گزارش دهید:


گزارش فروش غیرقانونی محصولات پزشکی در اینترنت


و فراموش نکنید: خرید داروهای خود به صورت آنلاین آسان است. فقط مطمئن شوید که این کار را با خیال راحت انجام می دهید!


منابع خبر: 

 1. irandaroonet
 2. verywellhealth

(0) نظر

تونر پوست چیست؟ در اینجا پیدا کنید که چرا باید هر روز آن را اعمال کنید

چهارشنبه نهم 4 1400 23:1

 

وقتی می گوییم یک تونر می تواند برای پوست شما معجزه کند به ما اعتماد کنید. این می تواند به موارد زیر کمک کند:

 • آخرین آثار روغن ، آرایش و آلودگی اضافی را پاک کنید.
 • منافذ خود را کاملا تمیز و بسته کنید.
 • تعادل PH طبیعی پوست خود را بازیابی کنید.
 • پوست خود را برای جذب بهتر مرطوب کننده آماده کنید.

سوال این است که چگونه؟ این مایع به سرعت در پوست شما نفوذ می کند تا سلولهای مرده پوست را از بین ببرد و ضربه سریع به بدن را ایجاد کند. آن را به عنوان یک آمادگی برای منافذ پوست خود ، و یک آغازگر برای بقیه برنامه های مراقبت از پوست خود تصور کنید. بنابراین ، فکر کنید که تونر به عنوان زنگ بیداری برای پوست خود است و آن را برای شروع روز آماده می کند.

اکنون متوجه شدید که تونر پوست چیست ، اما چه زمانی از آن استفاده می کنید؟

زمان استفاده از تونر: شبانه روز

یک تونر صورت را در برنامه روزمره خود وارد کنید و صبح و شب از آن استفاده می کنید. در ابتدای روز ، تونر شما به ایجاد پایه ای طبیعی برای آرایش کمک می کند. هنگام خواب ، تونر نقش مهمی در کمک به شما در تمیز کردن و تغذیه پوست قبل از زمان بستن چشم دارد.

اما آیا هنوز تعجب می کنید که واقعاً کدام تونر در رژیم مراقبت از پوست شما جای می گیرد؟ درست در وسط شکاف می گیرد. اگر روال کار شما با پاک کننده شروع می شود و به مرطوب کننده ختم می شود ، فقط کافی است تونر خود را بین این دو قرار دهید. تبریک می گویم - شما فقط یک رژیم ساده 1،2،3 را دنبال کرده اید!

بعد از ما تکرار کنید:

1. پاکسازی کنید

2. لحن

3. مرطوب کردن

این قصه ای به قدمت زمان است اما قطعاً داستان خوبی است.

نکته برتر : ظرف یک دقیقه از تمیز کردن ، تونر خود را استفاده کنید ، زیرا مواد مرطوب در هنگام مرطوب شدن به پوست شما نفوذ می کنند.

اکنون ، آیا شما آمادگی یادگیری نحوه استفاده از تونر را دارید؟ بیا بریم.

نحوه استفاده از تونر برای افراد تازه وارد

یکی از زیبایی های تونر استفاده از آن بسیار سریع و آسان است. به سادگی مقدار زیادی سخاوتمندانه به یک پنبه پنبه ای اضافه کنید و سپس با حرکات ملایم به سمت بالا روی پوست خود را پاک کنید. و همین! زیبا و ساده ، فقط چگونگی آن را دوست داریم.
از چه نوع تونری استفاده کنم؟

به راحتی می توان فهمید که چرا استفاده از تونر صورت ممنوع نیست. اما همه تونرها برابر نیستند. بعضی از تونرهای روزهای گذشته بسیار قابض و خشک کننده بودند ، زیرا قبلاً حاوی غلظت بالایی از الکل برای از بین بردن روغن بودند. شما می خواهید سد طبیعی پوست خود را حفظ کنید و از خشکی آن جلوگیری کنید ، بنابراین یک تونر بدون الکل را انتخاب کنید.

تونر صورت نوع پوست و نوع ما  به پوست  کمک می کند پس از تمیز کردن باقیمانده قلیایی ، پوست شما را شاداب کند. و ترکیبی خاص از مواد دوستدار پوست دارد:

 • جادوگر فندق  از توانایی طبیعی تنش برای کمک به سفت شدن منافذ ، به علاوه قابلیت های قابض طبیعی برای کمک به پوست ، منهای آن احساس وحشتناک ، سفت و خشک برخوردار است.
 • بابونه  با خواص ضد التهابی به آرامش و آرامش پوست کمک می کند.
 • آلانتوئین  به حمایت از بازسازی سلول کمک می کند ، می تواند نرم و محافظت کند و تسکین دهنده و تحریک کننده نیست. از ریشه گیاه کامفری می آید.
 • Pro-Vitamin B5  به لطف توانایی جذب رطوبت از هوا - از پوستی سالم پشتیبانی می کند و بسیار مرطوب کننده است - اکنون این هوشمندانه است.

بنابراین این چیزی است که در تونر ما وجود دارد ، اما چه چیزی را کنار می گذاریم؟ عطرهای مصنوعی ، رنگ ها ، رنگ ها ، پارابن ها ، مواد شیمیایی سخت ... اساساً هر چیزی که می تواند پوست شما را ناراحت کند. 

اکنون می دانید که چرا ، کی و چگونه از تونر استفاده کنید ، می توانید آن را به روال ساده مراقبت از

 برای مشاهده ادامه مطلب کلیک کنید

(0) نظر

چگونه می توانم زیبا و جذاب باشم؟

سه شنبه هشتم 4 1400 20:3

 زیبایی و جذابیت

برخی از افراد تصور می کنند که جذابیت و زیبایی یک زن محدود است و فقط در اطراف زیبایی صورت یا ویژگی های آن ، رنگ چشم ، ظاهر خارجی بدن ، ظرافت و حضور او است که توجه او را جلب می کند. ویژگی های دیگری که ممکن است او را متمایز کند ، اما واقعیت این است که زیبایی خارجی و ظاهر خوب یکی از عوامل جذاب است ، اما آنها نکات اصلی نیستند که محدود به زن جذاب و جذاب باشد ، همانطور که عمیق و جنبه های مهمی که محتوای درونی ، خصوصیات شخصی و اخلاقی او را برجسته می کند ، علاوه بر روش و روش ارتباط و تعامل با اطرافیان ، که فلز گرانبها و ذات او را نشان می دهد ، عشق ، احترام و جذب آنها را به دست می آورد و کسب می کند تحسین و پذیرش آنها. ، که ایده کلی زیبایی را پشتیبانی می کند و آن را جامع تر می کند ، و محدودیت آن را به شکل خارجی نفی می کند.


راه های افزایش زیبایی و جذابیت زنان

روش هایی وجود دارد که زیبایی و جذابیت زنان را افزایش می دهد و از جمله این روش ها می توان به موارد زیر اشاره کرد: مراقبت از سلامتی و تغذیه بدن بدن سالم زیبایی و رنگ پوست و موهای طبیعی را نشان می دهد و حتی بدون استفاده از مواد آرایشی شادابی و درخشندگی آن را حفظ می کند و توصیه می شود برای حفظ سلامتی و زیبایی بدن برخی از دستورالعمل ها را دنبال کنید ، از جمله:


 • خوردن غذاهای مفید و سالم که به یک رژیم متعادل دست می یابند. برای حفظ شادابی و سلامت پوست و افزایش فعالیت بدن که شامل میوه ها و سبزیجات ، پروتئین ها و ویتامین های مختلفی است که بدن برای انجام حداکثر عملکرد خود به بدن نیاز دارد و درخشش و سلامتی خود را حفظ می کند.
 • مقدار کافی آب بنوشید ، کمتر از 8 لیوان در روز. برای حفظ رطوبت بدن و دفع سموم از آن ، علاوه بر افزایش نشاط و شادابی پوست و محافظت از آن در برابر چین و چروک.
 • استراحت کافی و خوابیدن برای مدت زمان کافی و کمتر از 6-8 ساعت در روز برای کاهش استرس و تنش در بدن ، و کمک به آن در بازیابی انرژی و فعالیت خود ، علاوه بر ایجاد پوست براق ، باعث کاهش ظاهر سیاهی زیر چشم و ایجاد این امکان برای تولید مقادیر جدید کلاژن به طور منظم ، که به نوبه خود روند پیری را کند می کند.
 • انجام ورزش های مختلف به طور منظم ، حداقل 3 ساعت در هفته ؛ از آنجا که ورزش با تمرین برخی از تمرینات آرام سازی ، سلامت جسمی را بهبود می بخشد و تناسب اندام و وزن ایده آل را حفظ می کند و باعث بهبود روحیه فرد در زندگی روزمره می شود به عنوان مثال ، یوگا.


مراقبت از شادابی پوست و سلامت مو


غذای سالم ممکن است برای مراقبت از پوست ، افزایش طراوت و حفظ سلامت و زیبایی مو کافی نباشد ، به ویژه هنگامی که از برخی مشکلات خارجی رنج می برد که باید درمان شود ، با رعایت دستورالعمل های زیر:

استفاده از ماسک های مختلف و مناسب مراقبت از پوست که مشکلات خشکی و تیرگی را درمان می کند ، به لایه برداری و تغذیه آنها کمک می کند و آنها را همیشه تازه و درخشان می کند و اطرافیان را تحت تأثیر قرار می دهد.

استفاده از لوسیون بدن که برای لایه برداری و از بین بردن پوست مرده از سطح پوست طراحی شده است ، در نتیجه صافی ، آبرسانی و تغذیه آن با عناصر تقویت کننده جوانی و سلامتی حفظ می شود.

مراقبت از مو ، شستشوی مرتب آن و استفاده از شامپوها و محصولات بهداشتی متناسب با کیفیت آن و درمان مشکلات مختلف آن مانند شکستگی ، شوره سر یا سایر موارد. زیرا موهای سالم ، براق و زیبا باعث افزایش جذابیت و لطافت دختر می شود .

حفظ ظاهر زیبا

ظاهر خارجی در اینجا به معنای زیبایی از خارج نیست ، که شامل نکاتی است که قبلا ذکر شد ، اما معیارهای مهم دیگری نیز به آن اضافه می شود ، مانند نحوه برخورد با دیگران ، موقعیت زن در روابط و او شخصیت متفاوت ، که از ظاهر بیرونی او حمایت می کند و لطافت و لطافت آن را حفظ می کند ، که به نوبه خود جذابیت آرزوی خود را برای او ایجاد می کند و از جمله نکات مهمی که توصیه می شود مورد توجه قرار گیرد موارد زیر است:


 1. ملایم ، زنانه و لطیف بودن ویژگی زنانه نرم زنانه است ، زیرا بسیاری از دختران فاقد این ویژگی های اساسی هستند ، که به معنای faux pas نیستند ، بلکه با ملایمت و ادب برخورد می کنند و هنگام بازیگری یا صحبت کردن لطافت را حفظ می کنند.
 2. شوخ طبعی داشته باشید و شوخی ها و شوخی های دیگران را بپذیرید و با آنها به آرامی و سرگرم کننده کنار بیایید ، مگر اینکه غر زدن آنها اغراق شده و دختر را ناراحت کند.
 3. حفظ نگرش مثبت به طور مداوم و نشان دادن مهربانی ، عطوفت و تحمل با دیگران ، و دختر شرایطی را انتخاب می کند که در آن مهربانی یا صلابت باید با بلوغ و آگاهی کامل نشان داده شود.

شخصیتی منحصر به فرد و جذاب داشته باشید

جذابیت درونی دختر از طریق شخصیت متمایز او که به اطرافیان نشان می دهد ، نشان داده می شود و از برجسته ترین ویژگی های شخصیت جذاب دختر ، موارد زیر است:


 • حرکات زبان بدن هدفمند : یک دختر می توانید زبان بدن به عنوان یک تأثیر عمیقی بر کسانی که در اطراف او استفاده را به آنها جلب و برجسته خود به طور غیر مستقیم در مقابل آنها، از طریق مستمر چشم مخاطب، استفاده از جذاب جذاب لبخند در هنگام برقراری ارتباط، حرکت دستها و نحوه ایستادن که توجه او را به خود جلب می کند و سایر حرکات زبانی بدنی که از موقعیت خود پشتیبانی کرده و ظرافت خود را افزایش می دهد.
 • نشستن با خودش و آشتی هر از گاهی با او : دختر هر از گاهی نیاز دارد تا با خودش بنشیند و صادقانه با او صحبت کند ، او را به طور شفاف ارزیابی کند و نقاط قوت او را متمایز کند ، و نقاط ضعفی را که باید رفع شود و همچنین پشتیبانی می شود برای بالا بردن خود ، رشد شخصیت و شایستگی تحسین مداوم دیگران.
 • شکستن بی حوصلگی و تمرین فعالیت های جدید : همانطور که دختر علاوه بر سرگرمی و یادگیری موارد جدید مانند آواز و پخش موسیقی و تمرین فعالیت های ورزشی که به قدرت و اراده مانند کوهنوردی ، کوه ، پرش از چترها و غیره نیاز دارند.
 • اعتماد به نفس : اعتماد به نفس دختری آشکار می شود و به یک جاذبه قوی تبدیل می شود که احترام دیگران را برای او به ارمغان می آورد اگر از طریق سخنرانی جسورانه ، آگاهانه و مسئولانه ، نشستن ، ایستادن صاف ، اعتماد به نفس خود را به طرز صحیح بدون اغراق و غرور احترام بگذارد. راه رفتن ، و تربیت او از کسانی که می خواهند او را کوچک جلوه دهند ، و علائم دیگر این نشانگر اعتماد به نفس و احترام زیاد او نسبت به خودش و پذیرش خود با مزایا و معایبش است.


معامله خوب ، صراحت و گفتگوی معنی دار با دیگران

برخی از دستورالعمل ها وجود دارد که توصیه می شود هنگام برقراری ارتباط با دیگران برای حفظ جذابیت و حضور دختر برجسته در مقابل آنها و تحسین و عشق آنها از آنها پیروی کنید ، از جمله موارد زیر:

 • حفظ نگرش مثبت و آشکار با پذیرش و احترام به دیدگاه دیگران ، حتی اگر با خواسته یا نظر دختر مغایرت داشته باشد.
 • درخواست مشاوره و پذیرفتن پشتیبانی از دیگران ، و در ازای آن کمک و در صورت نیاز دست کمک به آنها دراز کنید.
 • حفظ استقلال شخصی و قرار دادن فضای ویژه برای آن ، احترام و قدردانی از خود برای جلب احترام دیگران همانطور که قبلاً ذکر شد.
 • تسلط بر فن گفتگوی مودبانه و ارائه تعارف خوب به دیگران ، گوش دادن به آنها و تبادل پاسخ به روشی زیبا و هدفمند ، انتخاب کلمات او و فکر کردن در مورد آنها قبل از افشای آنها.

 

 

(0) نظر
X