automn

فرا محتوا

automnRight
social
about درباره وبلاگ

فرامحتوا، من علاقه مند به موضوع بازاریابی محتوا هستم و سعی میکنم در موضوعات مختلف که جذاب هستند مطالب با کیفیتی تولید کنم.

#

فرا محتوا

5 نکته برای برنزه کردن خود از طرفداران مثبت

جمعه چهارم 4 1400 17:15

 
وسوسه انگیز است که بخواهید ساعتها در آفتاب بخوابید به امید داشتن یک درخشش طلایی ، اما یک روش سریعتر و بسیار ایمنتر این است که فقط از پوست برنزه استفاده کنید . اگر هنوز در هنر برنزه سازی مصنوعی کامل مهارت ندارید ، دیگر هیچ وقت مثل زمان حاضر برای یادگیری وجود ندارد و هیچ کس بهتر از مشاوران حرفه ای برای برنزه کننده های ایربرش نمی تواند از آنها مشاوره بگیرد. در مورد نکات مربوط به برنزه شدن خود از سوفی ایوانز ، متخصص پوست در سنت تروپز و کورتنی کلاگورن ، بنیانگذار SUGARED + BRONZED ، بخوانید .

 • با یک پوست تمیز و خشک شروع کنید.
یک اشتباه رایج که مردم مرتکب می شوند ، استفاده از مرطوب کننده در تمام بدنشان قبل از برنزه شدن است. ایوانز می گوید: "مرطوب کننده باعث روشن شدن رنگ برنزه شدن شما می شود." "یک مرطوب کننده ضد روغن استفاده کنید تا در مناطق خشک و مشکل مانند آرنج ، زانو ، دست و پا قرار گیرد." دلیل این امر آنست که ، همانطور که Claghorn توضیح می دهد ، "روغنها می توانند DHA ، ماده مثر در فرمولهای برنزه شدن بدون آفتاب را دفع کنند."

 • صاف ، فرمول را مالش ندهید.
کاملاً مهم است که مخلوط شود ، اما با مالیدن فرمول به پوست در مصرف آن زیاده روی نکنید. ایوانز می گوید: "این در حقیقت باعث بریده شدن و برش زدن خود برنزه می شود." "همیشه به اندازه کافی استفاده کنید تا قهوهای مایل به زرد براحتی روی پوست صاف شود و به طور مساوی جذب و رشد کند."


برای اطمینان از پایان بدون رگه ،  توصیه می کند که به جای دستان خالی ، از دستبند برنزه برای استفاده استفاده کنید. او می گوید: "از خود دباغ کننده در حرکات دایره ای استفاده کنید و از رنگ فرمول به عنوان راهنما استفاده کنید (در صورت وجود) برای اطمینان از عدم وجود رگه ها."


یکی از فرمول هایی که باعث می شود استفاده از آن نسیم باشد ، موس آب برنز L'Oréal Paris Sublime Bronze است . دارای بافت کف است که بر روی پوست صاف شده و به سرعت جذب می شود.


 • جلوی آینه بزنید.
 برای کمک به دستیابی به یک کاربرد بی عیب و نقص ، می گوید دوست دارد جلوی آینه از خود برنزه کننده استفاده کند. او می گوید: "من همچنین دو بار از هر منطقه عبور می کنم و پس از پایان کار ، تا جایی که ممکن است صبر می کنم تا لباس بپوشم."

 • با ایجاد برنزه شدن از تعریق یا دوش گرفتن خودداری کنید.
 توصیه می کند بلافاصله بعد از استفاده دستها را بشویید اما توصیه می کند تا زمانی که فرمول کاملاً تولید نشود ، آب را به جای دیگری نبرید. اگر قهوهای مایل به زرد شما خیلی تیره به نظر می رسد ، وحشت نکنید و دوش آب گرم بگیرید تا همه آن را از بین ببرید. ایوانز می گوید: "اگر از برنزه کننده خود استفاده کرده اید که یک برنزر فوری در آن قرار دارد ، پس از اتمام زمان توسعه کاملاً تاریک به نظر می رسد ،" اما بعد از شستن برنزر فوری ، این یک کاربرد سبک تر و کامل تر است "

 • به یاد داشته باشید که اشتباهات قابل رفع هستند.
اگر از برنزه شدن خود راضی نیستید ، ایوانز توصیه می کند برای مدت چند دقیقه یک روغن معدنی بر روی پوست خود بمالید و سپس در هنگام دوش آب گرم یا حمام لایه برداری کنید. این به شما کمک می کند تا رنگ را به سرعت محو کنید. اگر شما فقط نیاز به مخلوط کردن یا پر کردن نقاط خاصی دارید ، مناطق را لایه برداری کرده و دوباره اعمال کنید. حتی ساده تر: از موس پاک کننده قهوهای مایل به زرد  استفاده کنید که حاوی جوش شیرین و عصاره پنبه است تا بدبختی های خود برنزه کننده را اصلاح کنید.

(0) نظر

لبهای براق یا مات؟ سردبیران بحث می کنند که به نظر می رسد محبوب آنها است

جمعه چهارم 4 1400 17:8


 

مطمئناً در جامعه زیبایی در مورد علاقه مندان به رژ لب مات در مقابل گیاهان براق لب شکاف وجود دارد . اولی نمی تواند به اندازه کافی رنگدانه ای بدون جوانه داشته باشد ، در حالی که دومی برای یک رنگ طبیعی و درخشش زیاد زندگی می کند . تعجب آور نیست که دو نفر از سردبیران Makeup.com بسیار احساسات زیادی در مورد استفاده از یکی از این دسته های لب نسبت به دیگری دارند. ادامه مطلب را بخوانید تا بفهمید چرا و بیعت خود را با براق کننده ها یا مایل به لب مات کنید.


کیس رژ لب مات
اشتباه نکنید: رژ لب مات همیشه محصول سواری یا لب لب من خواهد بود. من عاشق این هستم که یک فرمول مات لب ها را چگونه تعریف ، شکل می دهد و اشباع می کند و محصولی مانند لباس زیر لب لب آرایش صورت NYX Professional ثابت می شود. این فرمول فوق العاده خامه ای وقتی روی لب زده می شود به نظر کیکی نمی رسد و تقریباً بلافاصله خشک می شود. من مخصوصاً عاشق این هستم که چگونه نکته دقیق به من این آزادی را می دهد که فقط با یک لمس در مورد اندازه لب هایم اغراق کنم - تاثیری که شما به راحتی نمی توانید با یک براق لب بدست آورید. من عاشق این هستم که رژ لب های مایع مات مانند این مورد نیاز به استفاده مجدد ندارند و در طول روز لغزش ، لغزش یا تکان نخواهند خورد (حتی اگر ماسک محافظتی برای صورت خود استفاده کنم!). رژ لب های مات همیشه جایگاه ویژه ای در قلب من خواهند داشت که براق ها هرگز قادر به پر کردن آنها نخواهند بود .


کیس لب براقبه نظر من هیچ چیزی شبیه لب براق نیست. آنها براق ، آبدار (و حتی گاهی اوقات پرزرق و برق) هستند و قدرت آن را دارند که هر درجه ای را از سطح بالا ببرند. من لبهایم همیشه خشک است ، بنابراین یک لب آبرسانی به ظاهر شیشه ای برای من کاملاً ضروری است. مورد علاقه من در حال حاضر آرایش حرفه ای NYX This Is Milky Gloss است . این یک لیپی معمولی نیست ، بنابراین اجازه دهید برای شما توضیح دهم. این فرمول که با مخلوط شیر وگان تزریق می شود ، در هشت سایه وجود دارد ، از آبی مات گرفته تا قهوه ای شکلاتی عمیق. فقط با یک بار کشیدن ، این براق جلوه ای فوق العاده براق که با آن وسواس دارم ، به اضافه 12 ساعت آبرسانی به لب های من می بخشد.


منبع: https://www.makeup.com/product-and-reviews/lipstick/matte-lipstick-vs-lip-gloss

(0) نظر

روش های پزشکی برای سفید شدن زیر بغل

شنبه بیست و نهم 3 1400 21:0


 برخی از کرم های پزشکی وجود دارند که رنگ زیر بغل را روشن می کنند ، از جمله: 

 1. کرم های رتینوئید: وقتی این کرم به طور مداوم روی پوست زیر بغل استفاده می شود ، به طور موثرتری پوست زیر بغل را سفید می کند.
 2.  لایه برداری شیمیایی: برخی از لایه بردارها حاوی تری کلرواستیک اسید هستند و به لایه برداری پوست و خلاص شدن از شر پوست آسیب دیده کمک می کنند تا پوستی سالم و صاف بدست آورید. 

 • کلسی پوترین (دوونکس): این نوع پماد حاوی ویتامین D است که به از بین بردن رنگدانه در پوست زیر بغل کمک می کند.

 لیزر: پرتوی لیزر به روشن شدن رنگ پوست زیر بغل و همچنین به درمان پوست تیره زیر بازوها کمک می کند.


 روش های طبیعی برای سفید کردن زیر بغل


 روغن آفتابگردان

روغن آفتابگردان حاوی درصد بالایی از ویتامین E است که باعث درخشش پوست می شود و رنگ آن باز می شود. این روغن با آوردن چند قطره روغن آفتابگردان ، و قرار دادن روغن آفتابگردان بر روی نواحی زیر بغل تهیه می شود ، سپس به آرامی برای یک دوره ماساژ می دهد یک تا دو دقیقه بگذارید و روغن را روی پوست بگذارید تا 20-20 دقیقه بگذارید ، پوست را با آب ولرم بشویید و دو بار در روز تکرار کنید. 

 پوست پرتقال

 پوست پرتقال حاوی خاصیت سفید کنندگی موثری است که رنگ پوست را روشن می کند و از طریق موارد زیر تهیه می شود: 

عناصر: 

مقداری پوست پرتقال. مقدار مناسب گلاب و شیر.

 طرز تهیه: 

 • پوست پرتقال را چند روز در معرض آفتاب قرار می دهند تا خوب خشک شود و خرد می شود.
 •  پوست پرتقال ساییده شده را با گلاب و شیر مخلوط کنید ، تا یک خمیر ثابت به دست آید.
 •  خمیر را به پوست زیر بغل بمالید ، و آن را به آرامی مالش دهید.
 •  بگذارید 10 تا 15 دقیقه روی پوست بماند. 
 • پوست را با آب سرد بشویید.
 •  هفته ای دو یا سه بار تکرار کنید. 

لیمو

 لیمو کار می کند برای سفید کردن رنگ پوست و سلول های مرده و آسیب دیده ورقه ورقه شدن، و می تواند آن را از طریق تهیه: 

 عناصر: 

مقداری آبلیموی تازه.

 کمی ماست

 طرز تهیه:

 •  آب لیمو را با ماست خوب مخلوط کنید ، تا یک خمیر ثابت بدست آید. 
 • خمیر را به پوست زیر بغل بمالید.
 •  بگذارید 10 دقیقه روی پوست بماند. 
 • پوست را با آب بشویید ، و با یک مرطوب کننده مناسب مرطوب کنید. 


دلایل تیرگی زیر بغل دلایلی وجود دارد که باعث می شود پوست زیر بغل به رنگ تیره درآید ، از جمله: 

 1. پوشیدن لباس تنگ: لباس های تنگ با مالیدن به پوست باعث تیره شدن زیر بغل و در نتیجه تحریک و رنگ آن تیره می شود. 
 2. استفاده از تیغ برای از بین بردن موهای زیر بغل ، و استفاده از برخی از انواع موهای زائد بی اثر که باعث حساسیت و التهاب پوست زیر بغل می شوند. 
 3. استفاده از برخی از انواع دئودورانت ها ، که ترکیبات آن حاوی مواد شیمیایی مضر است ، باعث تیرگی پوست زیر بغل می شود.


(0) نظر

دستورالعمل های طبیعی برای خشکی پوست و قرمزی

يکشنبه بیست و سوم 3 1400 23:51

پوست صورت به ویژه در تابستان به دلیل خشکی هوا و هوا دچار قرمزی و پوسته پوسته شدن می شود. بنابراین لازم است لایه برداری و قرمزی صورت را به روش های موثر و ایمن برای پوست درمان کنید. از این رو ، شما را با بهترین دستور العمل های طبیعی ، درمان لایه برداری و قرمزی صورت را آشنا خواهیم کرد.


دستور تهیه روغن نارگیلقبل از خواب ، روزانه صورت خود را با روغن نارگیل برای چند دقیقه ماساژ دهید. روغن نارگیل را یک شب روی صورت خود بگذارید. صبح صورت خود را با پاک کننده ملایم بشویید و با آب گرم بشویید. توجه داشته باشید که روغن نارگیل یک ماده ایده آل برای مرطوب سازی پوست و از بین بردن قرمزی و پوسته پوسته شدن است.دستور تهیه بلغور جو دوسر


دو قاشق غذاخوری جو دوسر را با مقدار مناسب آب مخلوط کنید ، به طوری که مخلوطی یکدست بدست آورید. سپس ، مخلوط را روی صورت خود بمالید و بگذارید 10 دقیقه بماند. سپس ، صورت خود را با یک پاک کننده ملایم تمیز کرده و با آب گرم بشویید.
دستور خیار و شیرخشک


نصف فنجان خیار رنده شده را با دو قاشق چای خوری شیر خشک مخلوط کنید و مخلوط کردن را ادامه دهید تا خمیر نازکی بدست آورید. خمیر را روی صورت خود بمالید و بگذارید ده دقیقه بماند. سپس ، صورت خود را با آب ولرم و سپس آب سرد بشویید.دستور تهیه نشاسته و گلاب

یک قاشق غذاخوری نشاسته را با یک قاشق غذاخوری گلاب مخلوط کنید و به تدریج کمی شیر اضافه کنید تا مخلوط خامه ای شود. سپس ، مخلوط را روی صورت خود بمالید و بگذارید تا خشک شود ، سپس صورت خود را با آب گرم بشویید. سپس ، یک مکعب یخ را روی صورت خود رد کنید.دستور تهیه گوجه فرنگی و روغن زیتون


دو قاشق چایخوری روغن زیتون را با چهار قاشق چای خوری آب گوجه فرنگی و یک قاشق چای خوری آب لیمو مخلوط کنید. بعد از اینکه مواد را خوب مخلوط کردید ، مخلوط را روی صورت خود ، دور از ناحیه چشم بمالید و بگذارید نیم ساعت بماند. سپس صورت خود را با آب بابونه یا جعفری سبز خوب بشویید.دستور تهیه روغن بذر کتان

روزانه ، به مدت یک هفته ، روغن بذر کتان را به پوست صورت خود بمالید ، زیرا به شما کمک می کند تا قرمزی و پوسته پوسته شدن پوست پوست را از بین ببرد و نامناسب به نظر برسد.


 روغن گلیسیرین برای دست هادر زمستان ، علاوه بر قرار گرفتن مکرر در معرض آب در نتیجه انجام کارهای خانه مانند شستن ظروف و لباس ، دست ها در معرض خشکی شدید قرار می گیرند.


همچنین ممکن است به دلیل عوامل آب و هوا دست ها دچار ترک شود و در اینجا نقش گلیسیرین ظاهر می شود ، زیرا پوست را مرطوب می کند و هرگونه ترک با آن را از بین می برد به این دلیل که ماده طبیعی بی خطر است و فاقد هرگونه مواد شیمیایی است.


روغن گلیسیرین به سطح و لایه های داخلی پوست نفوذ می کند ، آن را مرطوب می کند ، به آن خاصیت ارتجاعی و کشش می بخشد و از شدت تحریک حاصل از ترک خوردن پوست می کاهد.(0) نظر
X